İstanbul Avrupa yakası, Bahçelievler böcek ilaçlama şubemiz uzun yıllardır kaliteli, ekonomik ve garantili ilaçlama hizmeti vermektedir. Bahçelievler şubemiz bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Fevziçakmak böcek ilaçlama servisimiz ise haşere, böcek, kemirgen, asalak, parazit ve diğer zehirli-zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda kapalı ve açık mekanlarda 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Neden Profesyonel İlaçlama!

İnsanlar, haşerelerle karşı karşıya geldiklerinde hemen işin en kolayına kaçmaya çalışırlar. Hele ki işin içinde parasal bir durum söz konusuysa her şey bir anda değişir. İnsanlar haşerelerin çevreye yaydığı bulaşıcı hastalıklardan, ısırıkları ile ölümcül sonuçlar doğurduğunda bi haber yaşamaktadırlar. Oysa yaşam alanlarımıza sızan ve hızlı çoğalan haşere ve kemirgenlere karşı hemen önlem alınmalıdır. Bu önlem için bireysel mücadele yeterli değildir. Mutlaka dışarıdan profesyonel bir böcek ilaçlama firmasından yardım alınması gerekmektedir.

Piyasada yasadışı faaliyet gösteren firmalara ve korsan satılan ilaçlara karşı dikkatli olmanızı öneririz. Aksi halde olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir, insan sağlığı her şeyden değerlidir.

Haşerelere Karşı Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

Haşerelere karşı mücadele ve yöntemler insanlar için zor, firmamız için çok kolaydır. Haşerelerin kontrol altına alınması konusunda bazı teknik ve yöntemler mevcuttur.  Uzun yıllardır uygulama ve yöntemleri son teknoloji ile entegre ederek yeni ve kalıcı çözümler sunan şirketimizin kullandığı ekonomik ve garantili ilaçlama yöntemleri şunlardır;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları ve Fare düzenekleri

Garantili ve Ekonomik İlaçlama, 7/24 Kesintisiz Hizmet

Fevziçakmak haşere ilaçlama servisimiz ile irtibata geçmeniz durumunda iletişime geçtiğiniz Çağrı Merkezi destek ekibimiz sorununuza kısa sürede çözüm üretecektir. Yılların tecrübe ve birikimi ile ilaçlama sektörünün öncü ismi olmuş firmamızı günün her saati arayabilirsiniz.

 

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72