Garantili yöntemlerle gerçekleştirdiğimiz işlemler, haşerelerin yarattığı sorunları çözüme kavuşturmaktadır. Şişli’nin bütün semtlerinde hizmet veren şirketimiz, Feriköy böcek ilaçlama şubesi ile tüm şubelerinde verdiği kaliteli hizmetin devamlılığını sağlamaktadır.

Böcekler Nerede Yaşar?

İnsanların olduğu her alanda haşereler bulunabilmektedir. Açık ve kapalı alanların hepsinde böcekler yuva yapabilmektedir. Bazı haşere türleri, açık alanlarda yuva yapmaktadır. Bitkileri yiyerek beslenebilmektedirler. Aç kalan haşereler ise kapalı alanlarda yuva yaparak, kendilerine besin bulmaktadır. Haşerelerin üremesi kısa zamanda gerçekleşmektedir. Bu yüzden alana tek bir haşerenin var olması, kısa zaman sonra o alanda haşere istilasına uğrayacağının bir göstergesidir.

Yaşam Alanlarında Bulunan Haşere Türleri

Amerikan/ Alman hamam böceği, yaban arısı, mite, uyuz böceği, akrep, kertenkele, tahtakurdu, karınca, tahtakurusu, halı böceği,  güve, kırkayak, kene, kakalak, mayt, karafatma, kulağakaçan böceği, kalorifer böceği, gümüş böceği, tatarcık, tatarcık, eşek arısı, salyangoz, akar, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, tesbih böceği, çıyan, örümcek, bit, çekirge, sivrisinek, pire, sinek, sıçan, yılan.

Feriköy böcek ilaçlama servislerimiz, bu böcek ve fare türlerinin tümünü etkisiz hale getirmektedir. Personellrimiz, kaliteli ilaçlarla ve farklı tekniklerle, profesyonel bir yaklaşım sergilemektedirler. Sağlığınıza zarar vermeyen ilaçlar kullanmakta ve haşerleri etkisiz hale getirirken insanların sağlığına zarar vermemektedir.

Böcekler Hangi Mevsimde İlaçlanır?

Feriköy böcek ilaçlama servislerimiz yılın 365 günü aktif olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Böceklerin türüne göre üreme dönemleri değişenlik göstermektedir. Ancak, haşere türlerinin birçoğu sıcak alanlarda yaşadığı ve yuvalarını böyle alanlarda kurduğu için yaz aylarında servislerimiz daha yoğun haşere ile mücadele etmektedir.

Ekonomik koşullarda uyguladığımız hizmetlerimiz, semte açık ve kapalı birçok alanda uygulanmaktadır.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72