Fatih

İstanbul Böcek İlaçlama Servisi

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde standart fiyatlar ve zamanında servis garantisi ile çalışıyoruz.

Bilgi Alın

İletişime Geçin

Tüm haşere problemleriniz için firmamızdan randevu alabilirsiniz

Tüm Haşereler

30’dan fazla haşere türü için en güvenilir ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İletişime Geçin

Hemen ilaçlama servisi çağırmak için bizi arayın ve randevunuzu oluşturun.

Özellikle şehir hayatında büyük zorluklara yol açan meselelerden biri haşere ve kemirgen istilasıdır. Evlerinizde, ofislerinizde, toplu ulaşım ve kamu kullanımına açık herhangi bir yerde böcekler görebilirsiniz. Çoğumuz yaşam alanlarında hamam böcekleri ya da karıncalardan şikayetçiyizdir. Tatarcık, sivrisinekler, kertenkeleler birçoğumuzun muzdarip olduğu dertlerdendir. Bu gibi problemlerin çözümü için marketlerden alınan sprey kutular içindeki böcek ilaçları kısa süreli çözümler sunmaktadır. Halbuki bu tarz haşere sorunlarından tamamen kurtulmak için profesyonel bir yardım alınması gerekmektedir. Uzman, bilgili ve tecrübeli personeliyle hizmet veren Güneş İlaçlama olarak her türlü haşere ve kemirgen sorununuza çözüm getirmekteyiz. İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nde ilaçlama hizmeti vermekte olan firmamız, ilçe ve semtlerde de faaliyet göstermektedir. Fatih Böcek İlaçlama servisimiz de hizmet vermekte olan ilçe servislerimizden biridir. Fatih ilçesinde meydana gelen her türlü haşere, kemirgen ve böcek problemine karşı mücadele vermekte olan servisimiz, tüm ilçe ve semtlerde aynı profesyonellikte hizmetlerini sürdürmektedir.

Fatih’in birçok semti turistik bölgelerden oluşmaktadır. Yoğun turist popülasyonunun bulunduğu Sultanahmet, Beyazıt, Aksaray, Eminönü, Sirkeci, Şehremini gibi semtlerde bulunan işletmeler, park ve bahçeler, toplu taşıma ve kamuya açık diğer alanlar haşere sorunu için büyük potansiyel teşkil etmektedir. Fatih böcek ilaçlama servisiyle mekanlarınız böceklerden kurtulacak ve müşterileriniz karşısında zor duruma düşmekten kurtulacaksınız.

Güvenilir ve Etkili Böcek İlaçlama Hizmeti

Böcek, haşere ve kemirgen türlerinden kaynaklanan problemlerin, oluşturacakları olumsuz etkiler nedeniyle kısa süre içerisinde ortadan kaldırılması gerekmektedir. Bu zararlı canlı türleri dolaştıkları ortamlardan taşıdıkları ve salgıladıkları bakterilerle canlılar üzerinde sağlık problemleri oluşturabilmektedir. Bu problemler bazı durumlarda önlenemeyen sonuçlara sebep olabilir, ölüm vakalarıyla dahi karşılaşılabilir. Bu nedenle, oluşabilecek her türlü problemin önlenebilmesi için kısa sürede müdahale edilmesi gerekmektedir. Fakat böcek ve haşere problemleriyle mücadelede kişisel yöntemlerimizin etkisi ne yazık ki beklediğimiz gibi olmayacaktır. Hatta eğer dikkat edilmez ise kişisel müdahalelerimiz, çok daha farklı boyutlarda problemler oluşturabilir. Bu sebeple profesyonel böcek ilaçlama firmalarından alıncak destek her açıdan çok daha etkili olacaktır.

Böcek ilaçlama firmalarından yardım istenileceği zaman bu firmaların güvenilirliği konusunda da araştırma yapılması gerekmektedir. Çünkü piyasada çok fazla sahte firma ve kuruluş bulunmaktadır. Kullanılan ilaçların güvenilirliğinden emin olmadığınız durumlarda yardım isteğinizi geri çevirmelisiniz. Fatih Böcek İlaçlama servisimiz, kullandığı ilaçların Sağlık Bakanlığı onaylı olmasına özen göstermekte olan önemli bir ilaçlama servisidir. Göstermiş oldukları bu özenle, vatandaşın sağlığını güven altına almayı hedeflemekte olduğunu kanıtlayan servisimiz, ilaçlama uygulamaları neticesinde müşterilerine sunmuş olduğu sertifikalarla, vermiş olduğu güveni pekiştirmektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olduğunu tespit edemediğiniz firmalardan ilaçlama talebinde bulunmamamlısınız. Fatih Böcek İlaçlama servisimiz, günün her saati bir telefon uzaklığınızda yer almaktadır. Güvenilir ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Alanlar

Böcek İlaçlama Fatih servisimiz, uzman kadrosu ve etkili ilaçlama yöntemleri ile açık ve kapalı her türlü alanda profesyonel ilaçlama hizmetleri sunmaktadır. Ev, iş yeri, okul, hastane, pastane, şirket, fabrika, otel, bahçe gibi insanların yaşam alanı haline gelen her türlü alanda etkili ilaçlama yöntemlerimizle kısa sürede haşere problemlerine son vermekteyiz.

Fatih’in Beyazıt, Aksaray, Eminönü gibi semtlerinde turistik mekanlar çokça bulunmaktadır. Bir çoğu kültürel miras olan bu mekanlardan yerli ve yabancı pek çok turist çekmektedir. Bu semtlerde ve diğer bir çok ilçe ve semtte yaşanmakta olan böcek, haşere ve kemirgen problemlerine karşı ilaçlamada bulunmaktayız. Bu konuda uzman ekibiyle iş yürüten firmamızın profesyonel böcek ilaçlama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Misafirlerinizin mekanınızdan şikayetçi olmaması sebebiyle istediğiniz her zaman bizi arayıp ilaçlama için randevu alabilirsiniz. Sağladığımız Fatih böcek ilaçlamahizmetinde haşerelerden tamamen kurtulacağınıza dair garanti veriyoruz.

Böcek İlaçlama Fatih servisimiz, her türlü haşere, kemirgen ve böcek familyasında yer alan zararlı canlı türleri üzerinde uzman ekipleri aracılığıyla ilaçlama işlemi uygulamaktadır. Özellikle yaşam alanlarımızda sıklıkla problem haline gelen ve yaşam kalitemizi düşüren hamam böceği, kalorifer böceği, fare ve pire ilaçlama alanında oldukça uzmanlaşmıştır. Yaşayacağınız her türlü haşere problemi için bizimle iletişime geçebilir ve müşteri temsilcilerimizden böcek ilaçlama konusunda danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Sonrası Temizlik Yapılır Mı?

Böcek ilaçlamalarında kullanılan kimyasal ilaçlar, Sağlık Bakanlığı tarafından tescillenmiş ve insan sağlığı üzerinde ciddi boyutlarda olumsuz etkisinin olmayacağı belirtilmiş olsalar da, kuvvetleri bileşenleri nedeniyle oluşabilecek herhangi bir problem için bir kaç tedbir alınmasında gerek vardır. Eski yöntemler gibi ilaçlanan alanın günlerce kapatılmasına, belirli bir dönem faaliyetin durdurulmasına gerek görülmemektedir. Aksine mekanın iki saat gibi kısa bir süreç için kapalı tutulması -düşük bir ihtimal de olsa- oluşabilecek herhangi bir problemin önlenebilmesi için yararlı olacaktır. İlaçlama işleminin sona ermesinden sonra yarım saatlik bir havalandırma sonrasında günlük yaşamınıza dönebileceğiniz güvenilir ilaçlama hizmetlerimiz, her türlü haşere ve böcek probleminden kısa sürede kurtulmanızı sağlamaktadır. Uzman ilaçlama ekiplerimiz, uygulama sonrasında müşterilerimizi yapmaları ve yapmamaları gerekenler konusunda detaylı olarak bilgilendirmektedirler. Bu bilgiler ışığında böcek ilaçlama sonrası bir hafta kadar ıslak temizlik yapılmaması gerektiğini belirtebiliriz. Bunun böcek problemlerinin kalıcı olarak ortadan kaldırılması için gerekli olduğu vurgulanmaktadır. Kuru temizlik olarak adlandırılan diğer temizlik faaliyetleri ise herhangi bir sakıncası olmayan faaliyetlerdir. Fatih Böcek İlaçlama hizmetlerimiz ile kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşmanız mümkündür. Bu sebeple yaşadığınız böcek, haşere ya da kemirgen problemlerinizde servisimizden yardım alabilirsiniz.

Sıklıkla ilaçlama servisi talebi aldığımız haşere türlerini görün

Pire İlaçlama

Pire ilaçlaması ve pire ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Fare İlaçlama

Fare ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Bit İlaçlama

Bitler ile mücadele hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kene İlaçlama

Kenelerden kurtulma yolları ve daha fazlası...

Mücadele ettiğimiz tüm haşere türlerini görmek ister misiniz? Tüm haşereleri görün