Fare ile mücadele böcek ilaçlama şirketleri sayesinde artık ilkellikten uzak ve modern yöntemler ile yapılmaktadır. Fare ilaçlama fiyatlarının yüksek olduğunu düşünerek kendi yöntemlerine başvuran kişilerin giriştiği amansız mücadele her daim hüsranla sonuçlanmıştır. Hızlı bir şekilde koşan fareleri tam yakalayacağım derken küçücük bir deliğin içine kıvrılıp girdiğini görürsünüz. Çünkü farelerin bir yere saklanması için oradan kafasının geçmesi yeterlidir. Doğurganlık özelliği belirgin olan fare ile mücadele etmek için fare istasyonları kısa sürede sonuç veren oldukça modern bir uygulamadır. Bütün günün yorgunluğunu atmak için evinize gittiğinizde görmeseniz dahi bir farenin evde olduğunu bilmeniz psikolojik olarak bunalım yaşamanıza neden olur. Nereden çıkacağını bilmediğiniz farelerden kurtulmak için sektörün 1 numaralı ismi Güneş İlaçlama firmamızı günün her saati arayabilir, uzman ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

fare-ile-mucadele-1

Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

Fare ilaçlama nasıl yapılır? Fareler haşereler arasında en tehlikeli türdür. Yaşadığı yerlerde genellikle bataklık, lağım ve kanalizasyon olan farelerin görüntüleri bile insanlarda irkinti yaratır. Kemirici özelliğe sahip olan fareler gece ya da gündüz fark etmeksizin günün her saati yiyeceklerinize saldırmanın bir yolunu bulurlar. Dolaştığı yerlerin bütün mikroplarını yemeklerimize bulaştıran, salya ve dışkılarını evlerimize dağıtan fare ile mücadele etmenin tek yolu profesyonel fare ilaçlama uygulamasıdır. Peki, fare ilaçlama nasıl yapılır?

  • Fare ilaçlama uygulamasına başlamak için, ilaçlamaya hazır bir ortamın bulunması gerekir.
  • Kapı ve pencereler kapatılarak farelerin kaçması engellenir ve fare istasyonları alana düzenli bir şekilde yerleştirilir.
  • Fareler kıvrak zekaya sahip olduğu için istasyona zehirli yem ile beraber sahici yem koyulur.
  • Farenin güzel kokulu zehri yemesi ile ilaçlamanın en büyük aşaması halledilmiş olur.
  • Zehri yiyen haşerenin bir damla su ile temas etmesi ölmesini sağlar.
  • Suyu bulamayan haşere ise birkaç saat içinde yaşamını kaybeder ve istasyonlara yerleştirilerek kaldırılır.

Tüm haşere ve kemirgenlere kalıcı çözüm sunan firmamız sektörün en güvenilir ismi olarak lider koltuğunu kimseye bırakmıyor. Haşerelerden tamamen kurtulmak ve eski yaşantınıza dönmek için şirketimize her daim ulaşabilirsiniz.

Fare İlaçlama Fiyatları

Fare ilaçlama fiyatları bazı unsurlara göre değişkenlik gösterse de piyasa fiyatlarının oldukça altındadır. Para kazanmaktan önce müşteri memnuniyetini düşünen firmamızda fare ilaçlama fiyatları için etkili olan unsurları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Kullanılan fare ilacı ölçüsü + Alanın büyüklüğü + Farenin sayısı

Bu 3 faktör etrafında şekillenen fare ilaçlama fiyatları için yaptığımız indirimli kampanyalardan faydalanmak için şirketimiz ile 7/24 iletişime geçebilir, uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72