Bu şirketler geliştirdikleri modern yöntemler ile vatandaşları haşere sorunundan kurtarırlar. “Önceden fare ilaçlama şirketleri mi vardı?” diyerek bu haşereye karşı bireysel mücadeleye girişenlere; Bütün Avrupa’yı kasıp kavuran Veba Salgını’nın fareler yolu ile bulaştığını hatırlatmak isteriz. Hastalığı yayan farelerin tren vagonlarından dolaşarak tüm dünyaya yayıldığı ve yüz binlerce insanın ölümüne neden olduğunu düşündüğümüzde fare haşeresinin verebileceği zararın boyutunu tahmin etmek zor olmayacaktır. Bu nedenle fare ile mücadele aşamasında yapacağınız en doğru hareket profesyonel firmalar ile irtibata geçmektir. Tabi işini iyi yapan firmalardan destek almak koşulu ile… Buraya kadar her şey güzel peki doğru firmayı nereden bulacağım diyorsanız sizleri şöyle alalım;

 • Destek alacağınız firmanın kalitesini anlamak için internet sitelerindeki referanslar kısmını inceleyin.
 • Şirket sahiplerinin ifadelerine dikkat edin. Garantili Hizmet sözünü verebilen firmaları tercih edin.
 • Uygulama yapmak üzere görevlendirilen personelin alanında uzman olduğunu aldığı eğitimi sorgulayarak test edin.
 • Operasyon sırasında firma elemanın tüm ekipmanları eksiksiz kullandığından emin olun.
 • Evinize getirilmiş böcek ilaçları üzerinde “Sağlık Bakanlığından onaylıdır” ibaresini arayın.

Bütün bu ayrıntıları bünyesinde fazlası ile barındıran firmamız ulaşılabilirliği en yüksek firmadır. İstanbul merkezli firmamız aynı zamanda Kocaeli ve İzmir ilinde de çalışmalarına devam etmektedir.

fare-ilaclama-sirketleri-1

Farelerden Nasıl Kurtulurum?

Farelerden nasıl kurtulurum? Diye soruyor iseniz internette arattığınız bitkisel yöntemleri derhal unutun. Bugüne kadar hızına yetişilmeyen fareleri yakalayan inanların sayısı bir hayli azdır. Yakalanmış olsalar dahi ilkel yöntemler ile yapılan bu operasyon kanlı bitecektir. Fare hayatınızdan çıksa bile gözünüzün önüne sürekli kanlı fare resimleri gelmektedir. Kısacası tek kurtuluş fare ilaçlama operasyonudur. Bu bağlamda uzman ekibi ile tüm mekanlarda fare ile mücadele uygulaması yapan firmamızda;

 • İşyeri
 • Ev 
 • Bahçe
 • Bina
 • Otel
 • Site
 • Okul
 • Hastane gibi ortamlarda da etkin ve garantili şekilde fareleri kontrol altına alma, etkisiz bırakma operasyonlarını  titiz bir çalışma ile yapılmaktadır. Fare başta olmak üzere; pire, hamam böceği, kalorifer böceği, deri böceği, halı böceği, gümüş böceği, güve, yaban arısı, kertenkele, kırkayak, tahtakurusu, tahtakurdu haşerelerine yönelik mücadele verilmektedir.

Güneş İlaçlama Şirketi

İstanbul böcek ilaçlama şirketleri arasında yer alan firmamız 7/24 kesintisiz hizmet anlayışını taşımaktadır. Başı haşereler ile dertte olan bütün vatandaşlara %100 sonuç garantili çözüm üreten şirketimiz fare ilacı fiyatları için uyguladığı indirimler ile bütçenize dost bir politikaya sahiptir.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72