Fare ilaçlama fiyatları şirketimizde hesaplanırken bütün vatandaşların ödeyebileceği fiyat aralıklarından oluşan bir liste hazırlanır. Fareler sahip oldukları özellikler ile mücadelesi zor haşerelerdir. Kıvrak bir vücut yapısına sahip olan bu haşereyi terlik ya da sopa ile kovalayarak yakalayacağınızı zannediyorsanız büyük bir yanılgının içindesiniz demektir. Ucuna peynir koyarak günlerce üzerine gelmesini beklediğiniz fare istasyonları da kabul edilmeli ki tarihe karıştı. Fare ilaçlama uygulamasının bu işte uzmanlaşmış böcek ilaçlama şirketlerinin işi olduğunu kabul ederek bu haşerelerden kurtulmak için ilk adımı atmış oluruz. Sektörde sahip olduğu referanslar ile birinciliğe sahip olmuş Güneş İlaçlama firmamızda fare ilaçlama fiyatlarının hesaplanma mantığı şu şekildedir;

  • İlaçlama yapılan alanın metrekare cinsinden büyüklüğü
  • Yok edilecek farenin türü ve kaç tane olduğu
  • İşlem sırasında kullanılacak fare ilacının miktarı

Bu 3 faktör çerçevesinde belirlenen fare ilaçlama fiyatları vatandaşların bütçesine dost bir anlayış ile oluşturulmuştur. İndirimli fiyatlarımızdan yararlanmak ve ilaçlama randevusu almak için firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

fare-ilaclama-fiyatlari-1

Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

Fare ilaçlama nasıl yapılır? sorusuna yanıt verirken yeni geliştirdiğimiz fare istasyonları tekniğini de sizlere tanıtmış olacağız. Fare kapanları gibi ilkel bir metot ile yaşam alanınızın kan revan içinde korkunç bir görüntüye sahne olmasını istemiyorsanız modern fare istasyonları tam da size göre. Böcek ilaçlama şirketleri tarafından üzerinde uzun yıllar yürütülen çalışmalar ile belirlenen fare istasyonu tekniği ile yaptığımız fare ilaçlama uygulamasını aşamaları ile açıklamaya çalışacağız.

  • Farenin bulunduğu alan karantina altına alınarak ilaçlama için ön hazırlık yapılır.
  • Fare istasyonları alana eşit mesafelerde yerleştirilir.
  • İstasyonların içine normal yiyecek ve zehirli yem koyulur.
  • Zehirli yemi yiyen fare istasyonun yanında bulunan su ile temas ettiği an ölür.
  • Suya gelmediği durumda ise birkaç saat içinde kendiliğinden ölür.
  • Fare istasyonunun içine koyulan fare ortadan kaldırılır ve alanda derinlemesine temizlik yapıldıktan sonra rutin yaşama geri dönülür.

Fare ilaçlama uygulaması başta olmak üzere bütün haşereler ile mücadele eden firmamızı 7 gün 24 saat arayarak ulaşabilir, ekibimizden destek alabilirsiniz.

Fare İle Mücadele

Fare ile mücadele etmek sıradan vatandaşların değil, bu konuda bizzat eğitim almış profesyonellerin işidir. Dışarıdan satın alanın fare ilaçları ile geleneksel yollara başvuran kişilerin karşılaştığı hazin son yavruları ile çoğalmış irkinti uyandıran fare topluluğudur. Fare ile mücadele etme aşamasında yapacağınız en doğru şey profesyonel fare ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmek ve ilaçlama ile bu haşerelerden sonsuza kadar kurtulmaktır. Bu bağlamda ilaçlama sektörünün lider ismi Güneş İlaçlama firmamız 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile bir telefon yakınınızdadır.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72