Fare ilaçlama firmaları olarak sağlığımızı tehtit eden ilaçlama yöntemlerine dur dedik. Üreme hızı diğer haşerelere oranla oldukça yüksektir. Fare ilaçlama yöntemleri arasında en etkili ve güvenilir çözüm sunulurken bu ilaçların insan sağlığı üzerinde olumsuz hiçbir etkisi bulanmamaktadır. Kemirgenlerin en çok mikrop taşıyan türü olan fareler konusunda uzman fare ilaçlama firmaları ile çözüm sunmaktadır. Fareler genellikle insanların yaşadığı bölgelerde bulunmakla beraber; kanalizasyon, röğar ve lağım gibi alanlarda ürer ve birçok mikrop taşırlar. Atık yiyecekler, hayvan leşleri ve böcek yiyerek yaşarlar. Fare ilaçlama sadece ev ve kapalı alanlarla sınırlı değildir.  Tarla, bahçe ve site gibi açık alanlarda da fare ilaçlama yapılmaktadır. Fare ilaçlama yöntemleri uygulama yapılacak bölgeye göre değişmektedir. Sıvı ilaçlama yöntemi muhakkak kokulu ilaçlarla yapılması gereken genellikle kapalı alan kullanımı için uygun olan bir yöntemdir. Açık alanlarda ise farenin girebileceği uygun yerlere yerleştirilen mum istasyonlarla yapılmaktadır. Fare bu istasyonlardan ısırıp su ile teması halinde hızlı bir şekilde zehirlenmektedir. Bu uygulama açık alanlarda fare ilaçlama konusunda çok etkili  olan bir yöntemdir.

Fare ilaçlama yöntemleri

Fare ilaçlama firmaları ve bunlara ilişkin yöntemleri kesin çözüm odaklı olup, yerinde inceleme yaparak süreci başlatmaktadır. İnsan sağlığını tehtit edebilecek tüm unsurlar bu incelemeyle ortadan kalkar. Fare türleri arasında insanlarla yaşayabilen en yaygın türler; fındık, çatı ve lağım faresidir.  Yeni uygulanan fare ilaçlama yöntemleri ile kökten çözüme ulaşılabilir. Fare ilaçlama firmasının kullandığı ilaçların sağlık bakanlığından onaylı olması gerekmekte ve insan sağlığı üzerine olumsuzluk yaratmaması gerekmektedir. Firmaların güvenilirliği açısından muhakkak tüm belgelerinin eksiksiz olmalıdır. Farelerin yaşam alanı ve türlerine göre yapılacak uygulama çeşitlilik göstermektedir. Fare ilaçlama firmaları farenin cinsine ve yaşam alanına uygun olarak ilaçlama yapmaktadır. Fare ilaçlama uygulamasının bu sebepten ötürü konusunda uzman fare ilaçlama firması tarafından yapılması gerekmektedir.  Fare sorununa kesin ve ivedilikle çözüm getirebilecek yöntemler uygulanıp çözüm odaklı çalışmalar yapılmaktadır. İnsan hayatını olumsuz etkileyebilecek fare üremesi ve taşıdığı hastalıklar fare ilaçlamayla kökten çözüm sunmaktadır.

 

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72