Evdeki haşereler kabusunuz olmasın! Bütün günü çalışarak geçirdiniz ve eve gidip dinlenme hayalleri kurarken birden o ne haşereler evin her yanını basmış. Yaşadığınız şokun üzerine acaba yiyeceklerin üzerinden geçti mi? Acaba şu eşyama temas etti mi? Diye düşünerek psikolojik tedirginlik yaşamış olduğunuz gibi hayatınız kabusa dönebilir. Evdeki böcekler hiç kimsenin istemediği bir durum. Peki, onları yaşam alanımızdan uzak tutmak mümkün mü? İşte cevabı…

  • Dışarıda yaşayan haşerelerin evlerinizi ilerleyişini durdurmak için bazı unsurlara dikkat etmeniz gerekir.
  • Haşereler pis ve kalabalık yerleri çok sever. Bu nedenle yaşam alanınızın hijyenini sağlayarak işe başlayabilirsiniz.
  • Balkonda ve evinizin içinde kötü kokusu ile haşereleri adeta davet eden çöplerin birikmesine izin vermeden atmalısınız.
  • Bahçenizin ve apartmanınızın temizliğine özen göstermelisiniz. Haşerelerin bu alanlardan evinize dahil olur.
  • Mutfak, banyo ve lavaboların temizliğine ekstra önem vermelisiniz. Haşerelerin en aktif olduğu yerler burasıdır.
  • Açıkta yiyecek ve içecek bulunmamalı, yerlere dökülen kırıntıları devamlı temizlemelisiniz.

Evdeki haşerelerden kurtulmak için bu saymış olduğumuz tedbirler sadece kısmi sonuç verir. Ev ilaçlama uygulamasının tek çare olduğu haşerelerden kurtulmak için profesyonel firmalar  arasında lider konumda olan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

evdeki-hasereler-kabusunuz-olmasin-1

Ev İlaçlamada Profesyonellik Şart

Ev ilaçlamada profesyonellik şart çünkü haşereler sizin eskide kalmış geleneksel metotlar ile yok edilmeyecek kadar tehlikelidir. Haşere ve kemirgen türlerinin evinizi istila etmesi durumunda terliğe, sopaya ve bitkisel ilaçlara sarılmak yerine bu işi uzmanlarına bırakın kısa sürede sonuç alabilirsiniz. Böcek ve haşerelerle mücadele profesyonel şirketlerin işi bunun nedeni açıklamak gerekirse;

  • Haşereler şekil olarak birbirine benzeyen fakat içlerinde zehirli türlerinin de bulunduğu zararlı canlılardır. Öyle ki bazılarının ölümcül riski bile vardır.
  • Haşerelerin yaşadıkları yerler genellikle bataklık, rutubetli ve pis yerlerdir. Bu nedenle tam bir mikrop taşıyıcı özelliğe sahiptirler.
  • Bazı haşereler profesyonel müdahale sonucunda bile öldürülmeyebilir. Bundan ötürü çalışacağınız firmanın kaliteli olması da oldukça önemlidir.
  • Büyüklerden kalmış geleneksel mücadele yöntemli kanlı ve sonuç vermeyen ilkel metotlar olduğu için firmaların kullandığı profesyonel yöntemler kullanılmalıdır.

Ev ilaçlama uygulamasında sahip olduğu referanslar ile alanının öncü ismi olan  firmamız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

7/24 Kesintisiz, Kaliteli ve Ekonomik Hizmet Anlayışı

Firmamız kesintisiz hizmet anlayışı ile 7/24 hizmet vermektedir. Mücadele işlemleri konusunda eğitimli personellerimiz ile halkın ekonomisine dost bir anlayışız ile oluşturduğumuz uygun mücadele fiyatları her kesim ödeyebileceği meblağlardan oluşmaktadır. Sizin de başınız haşereler ile dertte ise mekan ve zaman ayrımının olmadığı şirketimiz bir telefon uzağınızda hizmetinizdedir.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72