Evdeki böceklerden kurtulmak için firmamızla iletişime geçen vatandaşlarımız genellikle panik halinde konuşur. Bu konuda onları anlamak mümkün çünkü hiç kimse evin hangi köşesinden çıkacağını bilmediği haşereler ile yaşamak istemez. Dışarıda karşılaşıldığında herhangi bir rahatsız uyandırmayan bu haşereler evleri yaşamı durma noktasına getirebilir. Yiyeceklerimizin içinde bulunduğu mutfakta ve yine banyoda yoğun olarak görülen haşereler ile mücadele etmek için amatör ve ilkel yollara başvurmak sonu gelmeyen gereksiz bir uğraşıdır. Ev ilaçlama işlemi ile kısa sürede sonuç sunduğumuz ev ilaçlama nasıl yapılır? Diye merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

  • Ev ilaçlama uygulamasına başlamadan önce haşereli alanda hazırlık yapılır.
  • Bu alanda evcil hayvanların, küçük çocukların ve astım hastalarının bulunmaması önemlidir.
  • Mutfak, banyo ve lavabo giderlerinin ağzı tıpa ile kapatılarak haşerelerin giriş çıkışları engellenir.
  • Ev ilaçlaması sırasında kullanılan böcek ilaçlarından zarar görmemek için alanda bulunan kişilerin maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri eksiksiz bir şekilde kullanmaları gerekir.
  • Haşerenin türüne göre belirlenen sıvı ilaçlama, jel ilaçlama, fare istasyonları tekniği titiz bir çalışma ile uygulanır ve haşereler yok olur.

Ev ilaçlama uygulaması hassas bir işlem olduğu için çalışacağınız firmayı doğru seçmeli ve piyasadaki amatör şirketlerden uzak durmalısınız.

Ev İlaçlama Şirketleri

Ev ilaçlama şirketleri ile iletişime geçtiğinizde firmaların size sunmuş olduğu bilgileri dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekir. Çünkü ev ilaçlama zararları telafi edilemeyen sonuçlar doğuracaksa bu haşerelerden daha ciddi bir durum olarak karşımıza çıkabilir. Ev ilaçlama şirketleri ile ilgili araştırma yaptığınızda sizlere sıralayacağımız unsurlara dikkat etmenizi olumlu sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır.

  • İlaçlama şirketinin kullanmış olduğu böcek ilaçları üzerinde Sağlık Bakanlığı onayının var olmasına bakarak işe başlayabilirsiniz.
  • Şirketin sizlere Garantili Hizmet sözünü verebilmesi kendine olan güvenini gösterir.
  • İlaçlama yapan personelin eldiven, tulum ve maske gibi malzemeleri eksiksiz bir şekilde kullanması işindeki profesyonelliği gösterir.
  • Firmada çalışan personellerin ilaçlama konusundan eğitimli olmasına dikkat edin.

Saymış olduğumuz bütün prosedürleri yerine getiren Güneş İlaçlama firmamız pire ilaçlama başta olmak üzere bütün haşerelere çözüm üretmektedir. 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile çalışan firmamız bir telefon uzağınızda bekliyor.

Ev İlaçlama Yöntemleri

Ev ilaçlama yöntemleri arasında en sık kullanılan uygulama sıvı ilaçlama ve jel ilaçlamadır. Sayısı yoğun olmayan ve kolay yok edilebilen haşerelerde kullanılan kokusuz ilaçlama özellikle iş yerlerinde işlerin aksamaması adına sıkça tercih edilir.  Haşereler sizin de yaşam alanınızı istila etti ise ev ilaçlama uygulaması için firmamızı günün her saati arayabilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72