ev-ilaclamada-dikkat-edilmesi-gerekenler 1

Ev ilaçlamada dikkat edilmesi gerekenler sağlığınız tehdit edecek unsurlara yönelik önlem almada büyük bir önem sahiptir. Yoğun bir günün ardından istirahat etmek amacıyla evimizde dinlenmek isteriz ancak bazı durumlarda bizi rahatsız etmekte olan haşerelerle karşılaşırız ve tüm huzurumuz kaçar. Haşereden kurtulmak için ev ilaçlama ya da haşereye müdahale etmek isteriz. İlk olarak bireysel yapılmaya çalışılan ev ilaçlama etkisiz kalmaktadır ve bazı durumlarda sağlık problemleri yaşamanıza sebep olmaktadır. Haşere ile mücadele kapsamında haşereden kurtulmak için haşere ilaçlama için ilk yapılması gereken uygun özelliklerde ev ilaçlama firmaları bulunmasıdır.

 • Ev ilaçlama için haşere ilaçlama firmaları belirlenirken firmanın ne kadar deneyimli olduğuna, güvenilirliğine bakılmalıdır.
 • Ev ilaçlama yapan haşere ilaçlama şirketleri haşere zararları yaşamamanız için erken haberdar edilmelidir. Haşere sorunu yaşanan evlerde genellikle yapılan ilaçlama sıvı ilaç uygulamasıdır.
 • Birçok haşerenin ilaçlaması bu ilaçlamayla yapılamaktadır. Haşerelerden kurtulmak için yapılan diğer bir uygulama ise jel ilaç uygulamasıdır.
 • Haşere sorunu olarak hamam böceği ve kalorifer böceği olan alanlarda çok yoğun bir haşere sorunu yoksa uygulanır. Tablet uygulaması ise alanda fare problemi varsa yapılır.
 • Haşere ilaçlama firması uzmanları tarafından uygun yerlere yerleştirilir. Farenin bu zehirli tableti yedikten sonra kurtulma şansı hiç yoktur.
 • Ev ilaçlama bittikten sonra ilaçlama sonrası neler yapılması gerektiği ile ilgili haşere ilaçlama firması bireylere bilgi vermesi gerekmektedir.

Ev ilaçlama işleminde dikkat edilmesi gerekenlere uyulduğunda sorunsuz bir uygulama olacaktır ve haşere probleminden kurtulmuş olacaksınız. Sizin de başınız haşereler ile dertte ise 7/24 kesintisiz hizmet veren güneş İlaçlama firmamız ile iletişime geçebilir, ekibimizden destek alabilirsiniz.

Haşereler İle Mücadelede Profesyonellik Şart!

Haşereler ile mücadelede ekonomik olduğunu düşünerek geleneksel yollara başvurmak sonu hüsran ile bitecek tehditler oluşturabilir. Haşereler ölümcül riskler oluşturabilecek tehlikeli canlılardır. Amatör yollar ile haşerelerden kurtulmaya çalışan kişilerin başvurduğu fare kapanı, terlik ve tahta gibi çağdışı yöntemler artık çok geride kaldı. İçlerinde zehirli türleri de bulunan haşerelerden kurtulmak için kullandığımız böcek ilaçlama yöntemlerini başlıklar altında toplamak gerekirse;

 • Jel İlaçlama
 • Sıvı İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama
 • Fare İstasyonları

Böcek ilaçlama şirketleri ile kısa sürede çözüm bulabileceğiniz uygulamalarımız için irtibat numaralarımızdan arayarak randevu alabilir, ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kaliteli, Ekonomik ve 7/24 Kesintisiz Hizmet Anlayışı

İlaçlama şirketleri haşere ile mücadele aşamasında en önemli role sahip şüphesiz. Önceliği müşteri memnuniyeti olan Güneş İlaçlama firmamız 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile bütün haşereleri kökünden kazıyor. Çalışmaları ile hizmet alanını genişleten firmamız bütçenize dost bir anlayış oluşturduğu ekonomik fiyatları ile bir telefon uzağınızda bekliyor.

 

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72