Ev ilaçlama nasıl yapılır? Ev ilaçlamanın zararları var mıdır? Gibi sorulara yanıt bulabileceğiniz en doğru adrestesiniz. Firmamız 20 yılı aşkın süredir haşeresiz ve sağlıklı bir yaşam için mücadele verirken müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmaktadır. Evinizin bulunduğu yere göre her türden haşere ile karşılaşmanız mümkündür. Evinizde ağır bir şekilde ilerleyen hamam böceği ile karşılaştığınız gibi hızlı bir şekilde kaçan farelerle de karşılaşmanız mümkündür. Özellik olarak değişen bu haşerelerin buluştuğu ortak bir nokta vardır: Hızlı bir şekilde çoğalmaları ve insan sağlığını tehdit etmeleri. Fakat durun! Enseyi karartmak için henüz erken. Profesyonel böcek ilaçlama yöntemlerimiz ile haşereleri yaşamınızdan çıkarırken %100 sonuç garantisi veriyoruz.  Ev ilaçlama nasıl yapılır? sorusuna bütün aşamalarını sıralayarak yanıt bulalım;

  • Ev ilaçlama uygulamasına başlamadan önce eşyalarınızı iyi bir şekilde korumak üzere ön hazırlıklar yapılır.
  • Haşerenin türüne ve yoğunluğuna göre belirlenen ilaçlama yöntemi son teknolojiye uygun malzemeler ile uygulanmaya başlar.
  • Sağlık Bakanlığından onaylı olan böcek ilaçları alana yayılırken böcekler kaçmaya çalışır. Onları engellemek için kapı ve pencerelerin sıkı bir şekilde kapatılır.
  • Haşereler tamamen yok olduktan sonra ilacın etkisini dağıtmak için ortam iyi bir şekilde havalandırılır.
  • Haşerelerin ve ilaçların kalıntılarını ortadan kaldırmak için alan güzel bir şekilde temizlenir.

Sağlamış olduğu imkanlar ile ilaçlama sektöründe lider koltuğunu hiç kimseye bırakmayan Güneş İlaçlama firmamız 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile bir telefon uzağınızda bekliyor.

ev-ilaclama-nasil-yapilir-1

Ev İlaçlama Yöntemleri

Ev ilaçlama yöntemleri deyince aklınıza terlikli sopalı ilkel metotlar gelmesin hemen. Fare kapanı, terlik ve sopa ile haşere kovalamak çok gerilerde kaldı. Dışarıdan sağlığınızı tehdit eden böcek ilaçları ile yaptığınız müdahaleler ile ciddi zararlara neden olur. Ev ilaçlama yöntemleri bazı faktörlere göre değişkenlik gösterir ancak hepsi %100 vermede tescillenmiştir. Haşereler ile mücadelede kullandığımız ev ilaçlama yöntemleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Jel İlaçlama
  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Evdeki böceklerden kurtulmak ve sağlığınızı tehdit eden haşerelerden profesyonel yöntemler ile kurtulmak istiyorsanız firmamızı günün her saati arayabilir, Çağrı Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Ev İlaçlama Şirketleri

Ev ilaçlama şirketleri haşereler ile mücadelede en önemli aşamayı oluşturmaktadır. Sıradan bir firma ile çalışmak haşereleri yaşamınızdan çıkarmadığı gibi ekonomik kayıp yaşamanıza neden olur. Ev ilaçlama şirketleri arasında uzman kadrosu ve garantili hizmet anlayışı ile hareket eden firmamızda “Önce İnsan Sağlığı” anlayışı hakimdir. Evinizi haşerelerden arındırmak ve indirimli fiyatlarımızdan yararlanmak için şirketimizde irtibata geçebilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72