Ev ilaçlama fiyatları ile ilgili net bir rakam vermek mümkün değil. Nedeni ise ücretlendirmelerin bazı unsurlara göre değişkenlik gösterdiğidir. Ancak böcek ilaçlama şirketleri arasında oldukça uygun ve bütün vatandaşların ekonomisine uyan bir ücretlendirme politikasına sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Evdeki böcekler başlı başına bir sorun iken bizler uyguladığımız ödeme imkanları ile maddi anlamda sizlere destek olmak için her daim hizmetinizdeyiz. Dışarıda karşılaştığımızda varlıkları ile bizleri rahatsız etmeyen haşerelerin özel yaşam alanımıza ilerlediğini çoğumuz bilmiyoruz. Bazen bir pire bazen hamam böceği ya da fare olarak karşımıza çıkan haşereler ortak bir özelliği vardır: Sağlığımıza zarar vermeleri. Ev ilaçlama uygulamasının şart olduğu bu haşerelerin yok edilmesi için firmamızı aradığınızda personellerimiz şu 3 şeye dikkat eder;

  • Yok edilecek haşerenin türü ve sayısı
  • Uygulama yapılacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğü
  • Böcek ilaçlama sırasında kullanılacak böcek ilacı miktarı

Fare ilaçlama, ev ilaçlama ve pire ilaçlama uygulamaları fark etmeksizin bütün maliyet hesaplamalarında geçerli olan bu unsurları ücretin belirlenmesinde etkili olur. Evinizi istila eden haşerelerden kurtulmak için iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilir, ev ilaçlama randevusu alabilirsiniz.

Ev İlaçlama Nasıl Yapılır?

Ev ilaçlama nasıl yapılır? İlaçlama sırasında evim zarar görür mü? Diye yanıt aradığınız soruları duyar gibi oluyoruz. Şunu belirtmek gerekir ki hiçbir uygulama sizlere haşereler kadar zarar veremez! Çalışacağınız firmayı doğru seçtiğiniz takdirde bu sorundan kurtulma sırasında hiçbir sorun ile karşılaşmazsınız. Son teknolojiye uygun olarak geliştirdiğimiz böcek ilaçlama yöntemleri ile haşereleri %100 garantili uygulamalar ile hayatınızdan çıkarmaktayız. Tüm bu bilgiler ışığında ev ilaçlama nasıl yapılır? sorunuzu aşamalarını sıralayarak cevaplandıralım.

  • İlaçlama yapılan alan uygulamaya hazır hale getirilir.
  • Böcek ilaçlarının etkisiyle kaçmaya çalışan böceklerin yolunu kesmek için kapı ve pencerelerin sıkı bir şekilde kapatılması gerekir.
  • Ev ilaçlama sırasında açıkta yiyecek, içecek ve eşyaların bulundurulmamasına, çocukların işlem bitene kadar alana alınmamasına dikkat edilir.
  • Haşerenin türüne ve bulunduğu alana göre değişen ilaçlama yöntemleri firmamızda profesyonel bir şekilde uygulandıktan sonra haşerelerin yok olması beklenir.
  • Haşerelerden arınan ortam 2 saatten az olmayacak şekilde havalandırılarak genel bir temizlik yapılır.

Modern ilaçlama tekniği olarak kullandığımız fare istasyonları en sık karşılaşılan bu haşereye karşı fare ilaçlama sırasında kısa ve pratik çözüm üretmektedir. Fare kapanı gibi ilkel bir yöntem ile bu farelerden kurtulmak yerine firmamız ile iletişime geçere fare ilaçlama randevusu alabilirsiniz.

Evdeki Böceklerden Kurtulmak

Evdeki böceklerden kurtulmak için eski metotları bir karna bırakın. Bu uygulamaların haşereleri değil yok etmek daha fazla çoğalmalarına neden olduğunu bilmiyor musunuz? Yaz aylarının korkulu rüyası haline gelen pireler vücudunuzda alerjik reaksiyonlara yol açarken bütün her yere yayılırlar. Pire ilaçlama uygulamasının asla yerini tutmayacak geleneksel yollar ile vakit kaybetmek yerine bu işi uzmanlarına bırakın ve haşeresiz eski yaşantınıza geri dönün. Türkiye’de bulunan bütün haşereler ile mücadele eden firmamızda pire ilaçlama işlemi de büyük bir titizlilikle yapılmaktadır. Haşereler sizin de başınıza bela oldu ise daha fazla çoğalmalarına izin vermeden firmamızı arayın ve böcek ilaçlama konusunda destek isteyin. Firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72