evde-hasere-turleriEvlerimizin temiz olması sağlığımız açısından oldukça önemlidir. Haşere ve böcekler yaşamak için genellikle sıcak, nemli ve gıdaların fazla olduğu yerleri tercih ettiklerinden evlerimize kadar gelebilmektedirler. Yeni yuva ve yiyecek arayışları bu haşerelerle karşılaşma riskini arttırır. Yaşam alanlarında rastlanan haşere ve böceklerden kurtulmak için böcek ilaçlama servislerinden ilaçlama hizmeti almak şarttır. Milyonlarca türü bulunan ve her alanda karşımıza çıkan haşere, böceklerin evde bulunan türleri de mevcuttur. Hamam böceği ile mutfaklarda, güveler ile yiyeceklerin ambalaj ve kavanozların içerisinde, sivrisinekler ile varsa bahçelerimizde, pirelerle evcil hayvanlarımızda, halı, kilimlerimizde, karıncalar ile kırıntıların bulunduğu her alanda, karafatmalarla depolarımızda, tahtakuruları ile mobilyalarımızda karşılaşmak mümkün ve ihtimali oldukça yüksek durumlardır. Tüm bu böcekler farklı zarar demektirler ve bu böceklerden kurtulmak bu nedenle şarttır.

Böcek, haşere ilaçlama firmaları ile ev ilaçlama hizmeti alınması durumunda evlerde görülen zararlı canlılar kısa sürede yok edilebilir.

Haşereler dış mekanlarda da bulundukları için buralardan aldıkları virüsleri bıraktıkları dışkı ve salyalar ile insanlara bulaştırabilmektedirler. Bunun dışında evdeki mobilyalara, koltuklara, yatak döşeklere, dolaplara, giysilere de birçok zarar verirler. Hatta varsa bitkileri de çürütmekte olan haşereler mevcuttur. Evde haşerelerden kurtulmak için görüldükleri anda kişisel müdahaleler yerine muhakkak profesyonel haşere ilaçlama firmaları ile görüşülmelidir. Çünkü bilinçsizce yapılan uygulamalar hiçbir zaman kesin çözüm olmaz.

Haşerelerden kurtulmak için yapılan haşere ilaçlama uygulamaları, bu zararların biyolojik yapıları farklı olduğundan farklı ilaçlar kullanılmasına bağlı olarak değişmektedir. Bazen sıvı ilaçlar bazen ise jel ilaçlar daha uygun olduğundan bu şekilde yapılacak ilaçlamalar daha etkili sonuçlar verecektir. Profesyonel haşere ilaçlama firmaları ile görüşerek gerekli ev ilaçlama hizmetler alınması durumunda evlerde haşere türleri görmek artık mümkün olmayacaktır.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72