Esenyurt

İstanbul Böcek İlaçlama Servisi

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde standart fiyatlar ve zamanında servis garantisi ile çalışıyoruz.

Bilgi Alın

İletişime Geçin

Tüm haşere problemleriniz için firmamızdan randevu alabilirsiniz

Tüm Haşereler

30’dan fazla haşere türü için en güvenilir ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İletişime Geçin

Hemen ilaçlama servisi çağırmak için bizi arayın ve randevunuzu oluşturun.

İstanbul, Kocaeli ve İzmir başta olmak üzere çok sayıda bölgeye hizmet sağlayan firmamız, Esenyurt böcek ilaçlama şubesiyle Esenyurt ilçesinde yer alan tüm semt ve mahallere haşere ilaçlama hizmeti vermektedir.

İstanbul’un Esenyurt ilçesinin tüm semtlerinde, sınırsız, kaliteli ve ekonomik açıdan oldukça uygun böcek ilaçlama hizmetleri sunmakta olan firmamız, sektörün öncü isimlerindendir.

Haşere, böcek, kemirgen vb. sağlığa zararlı ve birçok açıdan yaşam kalitemize kötü etkileri olabilecek canlı türleri, iş, ev, garaj, bahçe vb. yaşama alanlarımızı istila edebiliyorlar. Bu tip sorunlarla baş edebilmek için, etkili ve garantili bir desteğe ihtiyaç duyarsanız eğer, yalnızca bir telefon uzağınızdayız.

Bize ulaşmanız halinde, çalışanlarımız etkili aynı zamanda zararsız ilaçlama seçenekleriyle kapınızı çalacaklardır. Alanlarında uzman çalışanlarımız, son teknoloji böcek ilaçlama aletlerimizi kullanarak, yaşam alanlarınızı eski haline getirebilmek için titiz ve hızlı bir çalışma sürdüreceklerdir. Bu konuda her tür garantiyi verebilmekteyiz. Başlıca yöntemlerimiz arasında, sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama yer almaktadır. Her birinin etki alanları farklı olup, iç ve dış mekanlara göre içlerinden uygun olanları seçebilirsiniz.
İlaçlarımız;

  • Sağlık Bakanlığı onaylı
  • Dünya Sağlık örgütü tarafından tavsiye edilen
  • Çevreye ve insana zararsız

Böcek ilaçlama hizmetimiz; hamam böceği, sinek, tahtakurusu, güve, örümcek, akrep, salyangoz, çekirge, fare, kertenkele, karınca, kalorifer böceği ve daha birçok başka zararlı canlı türünü kapsamaktadır.

İstanbul’un Esenyurt ilçesi; Akevler, Akçaburgaz, Aşık Veysel, Balıkyolu, Barbaros Hayrettin Paşa, Esenkent, Hürriyet, Kapadık, Mehmet Akif Ersoy, Necip Fazıl Kısakürek, Pınar, Selahaddin Eyyübi, Şehitler, Yenikent, Zafer semtleri de dahil olmak üzere birçok başka semtte sınırsız hizmet vermekteyiz.

Esenyurt Eşkinoz Böcek İlaçlama

Esenyurt ilçesi Eskinoz semtinde hizmet vermekte olan Eşkinoz Böcek İlaçlama servisimiz, müşterilerinin memnuniyeti için son derece özenli bir çalışma gerçekleştirecektir. Bir telefon uzağınızda olan şirketimiz, 7/24 saat hizmet sunmaktadır.

Sıklıkla ilaçlama servisi talebi aldığımız haşere türlerini görün

Pire İlaçlama

Pire ilaçlaması ve pire ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Fare İlaçlama

Fare ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Bit İlaçlama

Bitler ile mücadele hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kene İlaçlama

Kenelerden kurtulma yolları ve daha fazlası...

Mücadele ettiğimiz tüm haşere türlerini görmek ister misiniz? Tüm haşereleri görün