Haşere ilaçlama mevsime göre değişiklik göstermez. Haşereler her mevsimde karşımıza çıkan canlılardır. Haşere türleri tedbir alınmadığı takdirde ciddi sağlık sorunları ortaya çıkarırlar. Bu nedenle düzenli olarak haşere ilaçlaması yapılmalıdır. Ancak haşere ilaçlaması ciddi bir konudur. Yani alanında uzman bir kadro tarafından yapılmalıdır. Amatörce yapılacak ilaçlama haşere sorununu çözmediği gibi haşerelerin çoğalmasına da zemin hazırlayacaktır. Güneş Böcek İlaçlama uzman kadrosu Kocaeli ve İzmir’de olduğu gibi İstanbul’da da her ilçe ve semtte ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. İstanbul’un en büyük ilçelerinden Esenyurt böcek ilaçlama için Güneş Böcek İlaçlama’yı tercih etmektedir.

Esenyurt Böcek İlaçlama Servisi

Esenyurt Böcek İlaçlama

Esenyurt Böcek İlaçlama

Haşereler çok çeşitli olmakla beraber her birinin ayrı bir zararı vardır. Örneğin fare ya da hamam böcekleri mutfak, lokanta, restoran ya da yemekhane gibi yerlere girerek salgılarını bırakırlar ki bu salgılar neticesinde gıda zehirlenmeleri ortaya çıkar. Yediğimiz yemeklere ortak olmayı seven bu canlılar son derece tehlikelidir. Akrep, çıyan ve kırkayak gibi canlılar ise daha çok zehirlemeleri ile bilinirler. Taşıdıkları zehirler felce ve hatta ölüme varan sonuçlar ortaya çıkarabilirler. Akrep ve çıyan gibi canlılar nemli ve sıcak havaları severler. Yazın daha çok görülen bu canlılara dikkat etmek gerekir. Özellikle yaz aylarında çıplak ayakla dolaşırken temkinli davranmak önemlidir.

İlaçlama ev, okul, iş yeri, hastane, alışveriş merkezi, kamu ve özel binalar, park ve bahçe gibi alanlar ile akla gelebilecek tüm alanlara yapılmaktadır. İlaçlama sıvı, jel, kokulu, kokusuz ve fare ilaçlama şeklinde yapılmaktadır. Haşere sorununa göre ilaçlama türü belirlenecektir. Haşerelerden kurtulmak için bireysel çabalar pek fayda sağlamayacaktır. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ile tam tesirli ilaçların tercih edilmesi gerekir. Tesiri yetersiz ve amatörce yapılacak ilaçlamalar haşerelerin direncini artıracağından mutlaka bu konuya özen gösterilmelidir.

Güneş Böcek İlaçlama servisi İzmir, Kocaeli ve İstanbul’da yıllardır ilaçlama konusunda insanlara yardımcı olmakta ve ortamı hijyene kavuşturmaktadır. İstanbul’un her ilçe ve semtine ilaçlama hizmeti götüren Güneş Böcek İlaçlama Esenyurt böcek ilaçlama kapsamında Esenyurt’un her semtini ve mahallesini ilaçlamaktadır. Siz de haşere sorunu yaşıyorsanız hemen arayın, ilaçlama ile bu tehlikeli haşerelerden kurtulun.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72