Esenşehir böcek ilaçlama semtimiz, İstanbul Anadolu yakasında bulunan Ümraniye böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmekte olup, zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda 7/24 kapalı ve açık mekanlarda Ümraniye yerleşim merkezinde hizmetlerini vermeye devam etmektedir.

İnsanların solunum sistemini çökertmeye yönelik girişimlerde bulunan haşereler mikrop taşıyıcısı aynı zamanda hastalıkların temel nedenleridir. Haşerelerin yaşam alanlarımıza sızlamalarında en büyük etken, şüphesiz besin kaynağı arayışları ve bunun yanında üreme ve barınma istekleridir. Haşereler insanlar yeryüzünde nefes aldıkları sürece onlarda var olacaklardır. Ve besin kaynakları için de yine insanların yaşamış oldukları alanlara yöneleceklerdir. Haşere türleri ile mücadele yöntemlerinin bireysel olarak sonuç vermeyeceğinin herkes tarafından bilinmesi gerekmektedir.

Haşereler zararlı varlıklardır. Haşerelerin güvenle kontrol altına alınmasında rastlantıya veya tesadüfe yer yoktur. Bu yüzden evinizin içinde veya iş yerinizde haşerelerin varlığından şüphe ettiğiniz andan itibaren yapmanız gereken ilk şey Esenşehir böcek ilaçlama servisimizi arayarak destek ve yardım talebinde bulunmanızdır. Yıllardır profesyonel ilaçlama hizmetleri sunan firmamızın İstanbul ve tüm ilçe ve de semtlerinde ilaçlama servisleri ve şubeleri bulunmaktadır. Alacağınız yardım talep sayesinde haşerelerden kurtulmanız mümkündür.

Evlerde En Sık Görülen Böcekler Hangileridir?

Evlerimizde özellikle mevsimlerin değişmesiyle en sık görülen böcek türleri; hamamböceği, karınca, kakalak, kalorifer böceği, pire, kene, bit, çıyan, gümüş böceği, mite, akar, danaburnu, Alman hamama böceği, Amerikan hamam böceği, yaban arısı, eşek arısı, güve, çekirge, kulağakaçan, uyuz böceği, karafatma, tatarcık, sinek, tespih böceği, gümüş böceği, sülük böceği,  karasinek, sivrisinek ve örümcek evlerde en sık rastladığımız böcek türleridir.

Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

Böceklerden ve tüm haşerelerden kurtulmanın tek yolu ilaçlama yapmaktır. İlaçlama firmaları bu konuda sizlere gereken her türlü desteği sağlayacaklardır. Haşere ilaçlama ile kurtulabileceğiniz riskler ve hastalıklardan arınma durumunuz çok yüksektir. Sizlerde Esenşehir böcek ilaçlama servisimizi arayarak, uzman kadromuzdan böcek ilaçlama ile ilgili detaylı bilgi alabilir, haşereleri yaşamınızdan çıkarabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72