Kurumsal firmamızın İstanbul Kadıköy ilçesine bağlı şubemizin Erenköy böcek ilaçlama servisi, zararlı canlı türlerini güvenle kontrol altına alma konusunda hizmet vermektedir.

Asalak ve parazit zararlı canlı türleri, doğrudan insan ve hayvan kanı ile beslenmektedirler. Doğal yaşama alanlarında yeterli derecede besin kaynağı bulamayan haşereler, insan sahalarını istila etmeye ve tahrip etmeye başlarlar. Biyolojik yapıları gereği haşereler, çok çabuk ürerler ve hızla çoğalırlar. Evlerimizde, mobilya, halı ve yatak altlarında yaşamlarını sürdüren pek çok zararlı canlı tür üreme evrelerini bu alanlara bıraktıkları yumurtalar sayesinde gerçekleştirirler. Yuvalarında tamamen bakteri ve mikrop saçan bu zararlı canlı türlerine karşı bir önlem alınmaması dahilinde, salgın hastalıklar ve ölümcül sonuçların bizleri kapıda beklediğini unutmamak gerekmektedir. Sağlığımızı rehin alan haşerelere karşı en etkili yöntem kuşkusuz böcek ilaçlaması yapmaktır. Ancak böcek ilaçlaması zor ve tehlikeli bir uygulamadır. Bu konuda mutlaka Erenköy servisimizden profesyonel destek alınması gerekmektedir.

Bireysel olarak alınan önlemlerin yetersiz olacağını belirtmekte fayda vardır. Zararlı canlı türlerinin konuşlandığı alanların uzman denetiminde tespiti ve kontrol altına alınması daha doğru bir yaklaşımdır.

Mücadele ve Yöntemleri

Haşere türlerini tek çatı altında sınıflandırmak doğru bir uygulama değildir. Çünkü hamamböceği için uygulanan Jel ilaçlama yönteminin, fareler için bir önem taşımadığını vurgulamak gerekir. Evinizde ve iş yerlerinizde birden fazla haşere türü olabilir.

Bu konuda Erenköy ilaçlama servisimizin uyguladığı yöntemler mevcuttur. Bu yöntemlerin başında; Sıvı ilaçlama gelmektedir. Sıvı ilaçlama sayesinde tüm haşereleri kontrol altına almak mümkündür. Hamamböceklerini ise Jel ilaçlama dediğimiz uygulama yöntemiyle kesin olarak yok etmemiz mümkündür. Kemirgenler için ise faklı bir uygulamamız bulunmaktadır. Fareler için özel olarak tasarlanan fare istasyonları adını verdiğimiz yöntem uygulandığı alanda ilk 2 saat içinde kesin sonuçlar vermektedir. Ev ve iş yerlerimizde isteğe bağlı Kokulu ve Kokusuz ilaçlama yöntemlerimizde bulunmaktadır. Yaşadığınız muhitte başa çıkmakta zorlandığınız tüm zararlı canlı türleri için mutlaka bizimle iletişime geçin.

Firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Bizlere günün her saatinde ulaşabilir, ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72