Bakteri yuvalarında yaşayan böcekler, hızlı hareket eden canlılardır. Edirnekapı böcek ilaçlama hizmetlerimiz, bu semtteki böcekleri her alanda kontrol altına almaya çalışmaktadır.

Böcekler, hijyenik alanlarda da yaşayabilmektedir. Bir alana giriş sağladığı zaman kısa zamanda o alanda adapte olarak, istila etmektedir.

Servislerimiz, profesyonel ekibi ile birçok alanda kapsamlı olarak ilaçlama hizmeti vermektedir. Kapsamlı olarak verdiğimiz hizmetler, en iyi yöntemlerle ekonomik şekilde yapılmaktadır.

Böcekler Yaşam Alanlarımıza Nasıl Girer?

Böceklerin birçoğu doğal yaşam alanlarında kendilerine yuva kurmaktadır. Doğal alanlarda kurdukları yuvalar yağmur suları ile taştığında, besin bulamadıklarında kapalı mekânlara girebilirler. Açık buldukları kapı, pencere, tuvalet, su boruları haşerelerin geçiş sağladıkları noktalardır.

Semtte birçok eski yapı ve bina bulunmaktadır. Böcekler, bu alanlara kolayca geçiş sağlamaktadır. Ayrıca, eski yapılarda kendilerine kolayca besin bulduklarından dolayı bu alanlara yerleşmektedir. Kısa sürede hareket eden böcekler, civar binaları da istila edebilmektedir. Edirnekapı böcek ilaçlama servislerimiz, bu sebeple aktif olarak 7/24 çalışmaktadır.

Semtte En Çok İlaçlanan Haşere ve Fare Türleri

Karınca, mayt, tatarcık, tatarcık, eşek arısı, sivrisinek, salyangoz, sinek, tesbih böceği, çekirge kertenkele, kulağakaçan böceği, akar, Amerikan/ Alman hamam böceği, tahtakurdu, kalorifer böceği, halı böceği,  güve, yaban arısı, çıyan, kene, bit, kakalak, uyuz böceği, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, mite, gümüş böceği, karafatma, akrep, tahtakurusu, pire, örümcek, kırkayak, sıçan, yılan.

Fatih’in bütün semtlerinde hizmet veren servislerimiz, ilçe genelinde bu haşere ve fare türlerinin tümünü ilaçlamaktadır.

Edirnekapı böcek ilaçlama hizmetlerimiz, kalıcı yöntemlerle ve kaliteli ilaçlarla işlem yapmaktadır. İşlemlerimiz ekonomiktir.

Semtte genelinde sağlıklı yaşam alanları oluşturma çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir.

 

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72