Dükkan İlaçlama, böcek ve haşere mağduru esnafın hizmetinde yer alan, onları bu durumdan kurtarmayı hedefleyen ve bunu yaparken hem dükkan sahibinin hem de müşterinin sağlığını düşünen çözümlerle, Güneş Böcek İlaçlama bünyesinde görev almaktadır. Sizler de dükkanlarınızda karşılaştığınız böcek ve haşere problemlerine karşı ilaçlama firmalarından destek alabilirsiniz.

DÜKKAN İLAÇLAMANIN ÖNEMİ

Dükkan ve iş yerlerimiz genellikle halka açık ve genellikle tüketimle alakaları ürünlerin bulunduğu mekanlar olduğu için, böcek ve haşere problemleri hem bir çok insanın sağlığını hem de dükkan sahiplerinin prestijini sarsabilmektedir. Bu sebeple dükkanlarımız, iş yerlerimiz profesyonel müdahalelerle mutlaka ilaçlanmalıdır.

Yaşam alanlarımızı istila eden haşere ve böcekler taşıdıkları mikroplar nedeniyle insan sağlığını tehdit etmektedir. Özellikle fare gibi zararlı canlılar, dükkanlarımızın korkulu rüyası haline gelmiştir. Fareler ürettikleri ve salgıladıkları mikroplarla, bulundukları ortamı etkisi altına almaktadır. Ayrıca çok hızlı ve fazla sayıda ürüyor olmaları da, onlarla mücadelemizi zorlaştırmaktadır. Bu tarz problemlerde ilaçlama firmalarının profesyonel müdahaleleri hem daha hızlı hem de daha etkili çözümlerle, problemi ortadan kaldırabilmektedir.

DÜKKAN İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Dükkan ilaçlama, konut ilaçlamalarında olduğu gibi, sıvı ve katı ilaçlama yöntemleriyle gerçekleşmektedir. Bunların en hızlı ve etkili çözüm üreteni sıvı ilaçlamalarıdır. Sıvı ilaçlamaları, buharlama tekniği daha etkili olmak üzere bir de püskürtme tekniğiyle uygulanmaktadır. Buharlama tekniğinde genellikle ulaşılması zor olan dar alanlar, çatlaklar ve oyuklar da tesir altına girerek, her türlü haşere ve böcek türüne ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu sebeple güvenilirliği oldukça yüksektir. Buharlama tekniğinin uygulanacağı dükkanlarınızı 3 saat kadar kapalı tutmanız yeterli olacaktır. Bu saat dilimi bütün böcek probleminden kurtulmanızı ve ardından normal yaşantınıza devam edebilmenizi garantilemektedir. Daha kısa zamanlı bir ilaçlama modeli istiyorsanız, püskürtme tekniği sizin için ideal olacaktır. Tüm bunların dışında bir de katı ilaçlama yöntemi bulunmaktadır. Fakat bu yöntem hem süre açısından hem de sağlık açısından sıvı ilaçlamaları kadar çok fazla elverişli bir ilaçlama yöntemi olmayabilir. Toz, tablet ve jel ilaçlar olarak üretilen katı ilaçlar genellikle uygulandıkları bölgede etki gösteren, uzun sürelerde sonuca ulaştıran ilaçlardır. Bu sebeple dükkan ilaçlama, sıvı ilaçlama yöntemleri uygulanarak yapılırsa daha kısa sürede çözüme ulaşılacaktır.

DÜKKAN İLAÇLAMA FİYATLARI

Dükkan ilaçlama fiyatları, tıpkı konut ilaçlamalarında olduğu gibi, bütçenize uygunluk göstererek, sunulan çözümlerle de güven vermektedir.  Güneş Böcek İlaçlama firmaları da Dükkan İlaçlama alanında, cüzdanınızla dost, sağlığınızla dost, hızlı ve etkili çözümleriyle, siz böcek ve haşere mağdurlarına güvenilir hizmetler vermektedir.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72