Firmamız Değirmenköy Böcek İlaçlama firmasıyla tüm mahallelerde ev ve iş yerlerinde, açık hava ve kapalı alanlarda böcek ilaçlama hizmetini kusursuz olarak gerçekleştirebilmektedir. Dünya üzerinde insan nüfusuna aşkın canlı böcek türleri olduğu tespit edilmiştir. Ancak bazı haşereler özellikle insanların yaşadığı çatı altında yaşamayı daha çok istemektedirler. Bunun en temel nedeni ise besin kaynağı olarak, insan kanı, evcil hayvanların kanlarını tercih etmeleridir. Diğer haşere türleri ise sadece üreme işlevlerini gerçekleştirmek için bu alanları seçerler. Çünkü asalak grubu olarak adlandırabileceğimiz bir çok parazit çok çabuk ve hızlı ürerler.

En Çok İlaçladığımız Zararlı Canlılar

Ülkemizde yerleşim bölgelerine göre çeşitlilik gösteren zararlı haşereler insan sağlığını çok ciddi bir şekilde etkiler. Ama sıklıkla gelen şikayetler neticesinde en çok ilaçlama yapılan haşere türlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

Hamam böcekleri, kalorifer hamam böceği, kertenkele, fındık faresi, karıncalar, danaburnu, tahtakurusu, lağım faresi, ev faresi, karafatma, güve, pamuk faresi, Yılan, akrep, fare, çekirge, sinek ve sinek türleri, pire, bit, kene, çıyan, salyangoz, gümüş böceği, halı böceği, Amerikan hamam böceği, sıçan, eşek arısı ve örümcek.

Mücadele ve Yöntemleri

İnsan sağlığını korumak ve aynı zamanda doğayı tahrip etmemek adına firmamız müşterilerimizden gelen talep ve şikayetler doğrultusunda öncelikle alan tespiti yapmaktadır. İlaçlama yapılacak alan için en etkili metot belirlenir. İlaçlamanın yapılacağı bölgede hangi haşerenin ya da hangi haşerelerin olduğu mercek altına alınır. Haşere problemleriyle yüz yüze gelen kişilerin genelde merak ettiği iki husus bulunmaktadır. Bunlardan ilki, İlaçlamanın nasıl şartlarda yapılacağı? Yani, koku olup olmayacağı, ilaçlama esnasında ev gereçlerine bir zarar gelir mi gibi soru işaretleridir. Hemen yanıtlamak gerekirse bu konuda oldukça uzman ve eğitimli personele sahip firmamızın yöntemleri dahilinde hiçbir tereddütte düşmeden ilaçlama yapmanız mümkündür. Diğer ikinci bir soru; fiyatlandırma ve garanti. Elbette en kaliteli en tesirli ve hiçbir yan etkisi bulunmayan ürünlerimizde en ekonomik fiyatı ve en kalıcı çözümü sunuyoruz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey müşteri temsilcimizle iletişime geçmeniz ve randevu lamanız olacaktır.

 

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72