Davutpaşa Böcek İlaçlama servisimiz, Güneş Böcek İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan ve geliştirdiği ilaçlama yöntemleri le Davutpaşa sakinlerini böcek problemlerinden kurtaran önemli bir böcek ilaçlama servisidir. Her tür böcek için ayrı ayrı geliştirmiş olduğu ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede kalıcı sonuçlar elde eden Davutpaşa Böcek İlaçlama sevisimiz, 7/24 ilaçlama hizmeti vermektedir.

BÖCEK İLAÇLAMA YÖNTEMLERİMİZ

Davutpaşa Böcek İlaçlama servisimiz, böceklerin üreme yapılarına ve boyutlarına göre farklı ilaçlama yöntemleri ile ilaçlanıyor olduklarını göz önünde bulundurarak en etkili ilaçlama yöntemlerini uygulamaktadır. Bu uygulamalar, profesyonel ekipler tarafından, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla yapılmaktadır. Böcekler ebatlarına ya da üreme yapılarına, daha farklı özellikleri sebebiyle çeşitli ilaçlama yöntemleri ile ilaçlanmaktadır. Bazı böcek türleri yumurtlama sistemiyle üremektedir ve bu yumurtalar 8-10 gün kadar süren bir olgunlaşma süreci geçirmektedir. İlaçlama servisleri, ilaçlama yaptıkları böcek türünün yumurtlama sistemi ile üreyip üremediklerini, hangi sıklıkla yumurtladıklarını tespit ederek, düzenli aralıklarla mekanı tekrar ilaçlamaktadır. Bu şekilde olgunlaşma sürecindeki yumurtalar, erişkin hale geldikleri anda ilaçlanarak, böcek probleminin önüne geçilmektedir.

Böcek ilaçlamalarında en çok sıvı ilaçlama yöntemi ile jel ilaçlama yöntemi kullanılmaktadır. Sıvı ilaçlar kendi içerisinde ikiye ayrılarak çeşitli ilaçlama alanında kullanılmaktadır. Kokulu ve kokusuz ilaçlama olarak adlandırılan bu ilaçlama yöntemlerinden kokulu ilaçlama anlık etkiler oluştururken, kokusuz ilaçlama daha uzun süreli etkiler oluşturmaktadır. Jel ilaçlama yöntemleri ise daha çok hamam böceklerinde ya da hamam böceği türevlerinde uygulanmakta olan bir böcek ilaçlama yöntemidir. Doğal ve kokusuz olmaları nedeniyle, insan sağlığını olumsuz yönde etkilemek gibi herhangi bir tehlikeleri yoktur. Bu sebeple yaşam alanlarımızda rahatlıkla uygulayabileceğimiz etkili bir böcek ilaçlama yöntemidir. Böceklerin geçiş noktalarına, duvar diplerine, dolap diplerine, kapı ve pencere pervazlarına nokta şeklinde uygulanarak, böceğin ilaçla temasa geçmesi sağlanmaktadır. İlacı yiyen böcekler, yuvalarına dönmekte ve kısa bir süre içerisinde de ölmektedir. Oldukça etkili olan bu ilaçlama yöntemi, böcek sayısının az olduğu durumlarda uygulamaya alınmaktadır.

DAVUTPAŞA BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI

Davutpaşa Böcek İlaçlama Fiyatları, ilaçlanan alanın metrekaresine göre değişiklik göstermektedir.Böcek ilaçlama fiyatlarını etkilemekte olan bir diğer unsur da bazı böcek türlerinin üreme yapıları nedeniyle gerçekleştirilen ilaçlama tekrarlarıdır.

İlaçlanan bina, site, daire, dairenin genişliği, ilaçlanan böceğin üreme hızı vs. böcek ilaçlama fiyatlarını etkilemekte olan faktörlerdir. Sunmuş olduğu profesyonel böcek ilaçlama hizmetlerinin karşılığında uygun fiyatlar talep etmekte olan Davutpaşa Böcek İlaçlama servisimiz, günün her saati tüm böcek problemlerinizi ortadan kaldırmak için hizmet vermektedir. Sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve böcek problemleriniz için profesyonel ekiplerimizden destek isteyebilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72