Kaliteli hizmetler ve uygun fiyatlarla Çobançeşme böcek ilaçlama şubemiz, semt halkına en iyi hizmeti sunmaktadır. Böceklerden kurtulmak için şubemize ulaşabilir ve yaşam alanlarınızda kalıcı çözümler oluşturabilirsiniz. Şubemizde etkili ilaçlar ve kalıcı yöntemlerle, fare ve haşere türlerinin birçoğu kontrol altına alınmaktadır.

Kalıcı Yöntemlerimiz

Sıvı İlaçlama

Püskürtme yöntemi ile yapılır. İğne deliği kadar küçük haşere ve fare yuvalarına bile etki sağlayabilir. Küçük haşere türlerini de kontrol altın almaktadır. Böcek larva ve yumurtalarının da ilaçtan etkilenmesi, bu yöntem sayesinde sağlanabilmektedir. Bu sayede, alanda haşere sorununun tekrarlanmasına engel olunmaktadır.

Kokusuz İlaçlama

Haşere ile mücadele yöntemlerinin en çok tercih edilenidir. İşte ve evde çalışmalarınıza ara vermenize ve alandan çıkmanıza gerek kalmadan, böceklerden kurtulursunuz.

Jel İlaçlama

Hamam böceği ve türlerini kontrol altına almaktadır. Yuvalara geçiş yollarına sürülür. Böcekler, ilacı yedikten sonra yuvasında ölür.

Fare İstasyonları

Servislerimiz, fare ilaçlama hizmeti de vermektedir. İstasyonlarımız, birçok alanda kullanıma uygundur.

Kokulu İlaçlama

Anatomik yapıları güçlü olan ve alanda yoğun olarak bulunan haşere ve fareler üzerinde etki sağlamaktadır. Diğer yöntemlerin etki sağlayamadığı durumlarda, kokulu ilaçlama yöntemi ile kesin sonuç sağlanacaktır.

Garantili Yöntemlerle İlaçladığımız Haşere ve Fare Türleri

Kalorifer böceği sinek, çıyan, yaban arısı, çekirge, akrep, güve, sıçan, kene, halı böceği, pire, mayt, kırkayak, ev faresi, sivrisinek, çatı faresi, uyuz böceği, fındık faresi, yılan, kör fare, karınca, Alman hamam böceği, tahtakurdu, eşek arısı,   bit, akar, tahtakurusu, hamam böceği, teşbih böceği, kulağakaçan böceği, salyangoz, kertenkele, örümcek, gümüş böceği, mite, kakalak, tatarcık, karafatma, lağım faresi, Amerikan hamam böceği, pamuk faresi.

Çobançeşme böcek ilaçlama hizmetlerimiz, uygun fiyatlarla semt genelinde sağlanır. Ekonomik hizmetlerimiz, Bahçelievler ilçesinin tüm semtlerini kapsamaktadır.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72