Çıyan ilaçlama

Güvenli, Profesyonel, Garantili

Yaşam alanlarınızda meydana gelen fare problemlerinin kalıcı olarak ortadan kaldırıyoruz.

Nasıl Yapılır?

İletişime Geçin

Tüm haşere problemleriniz için firmamızdan randevu alabilirsiniz

Tüm Haşereler

30’dan fazla haşere türü için en güvenilir ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İletişime Geçin

Hemen ilaçlama servisi çağırmak için bizi arayın ve randevunuzu oluşturun.

Genellikle bitkinin yoğun olduğu yeşillik alanlarda yaşamayı tercih etmekte olan çıyanlar, zehirli böcekleri grubunda yer almaktadır. 1- ila 177 arasında bacak sayısına sahip olan çıyanlar, etçil ve otçul canlılar içerisinde sınıflandırılabilirler.

Kendilerini korumak amacıyla insanların yaşam alanlarına da yerleşmektedirler ve bu durum insan sağlığı açısından büyük bir tehlike oluşturmaktadır. Bünyesinde barındırmış olduğu zehir ile birlikte diğer canlılara zarar verecek olan çıyanların, insanların yaşam alanlarından çok fazla zaman kaybetmeden temizlenmesi gerekmektedir. Oldukça hızlı hareket eden ve zehirli olması nedeniyle tehlike arz eden çıyanlar, kişisel müdahalelerle imha edilemeyecektir. Bu nedenle profesyonel böcek ilaçlama firmalarının sağlayacağı desteklerle çıyanları evlerinizden ya da iş yerlerinizden uzaklaştırabilirsiniz. Güneş Böcek İlaçlama firması olarak, uzman ilaçlama ekiplerimiz ve etkili yöntemlerimiz ile birlikte İstanbul, Kocaeli ve İzmir genelin profesyonel çıyan ilaçlama hizmetleri sağlamaktayız.

Çıyanın Özellikleri

  • Boyları 4-152 mm arasındadır.
  • Çok sayıda ayağa sahiptir ve bu nedenle kırkayak ile karıştırılmaktadır.
  • Zehirli böcekler grubunda yer almaktadır.
  • Hem otçul hem etçil olarak tanımlanabilecek olan çıyanlar, avlarını kıskaçlı bacaklarıyla yakalamakta ve zehirleyerek etkisiz hale getirmektedir.
  • Genellikle bitki köklerinde ve yeşillik alanlarda yaşamayı tercih etmektedir. Fakat bitkiler açısından kırkayaklar kadar tehlike arz etmemektedir.
  • Çıyanlar yumurtlama sistemi ile üremektedir. Tek seferde çok sayıda yumurta bırakıyor olmaları kısa sürede sayı olarak oldukça artacaklarını göstermektedir.
  • Ortalama ömürler 1 yıldır. Fakat 6 yıl yaşayan türleri de bulunmaktadır.
  • İnsanların yaşam alanlarında yaşamaya başladıktan sonra kısa süre içerisinde imha edilmezler ise sağlık açısından problem oluşturacaklardır.
  • Kişisel ilaçlama yöntemleri çıyanların imha edilmesi için yeterli gelmeyecektir. Bu nedenle profesyonel böcek ilaçlama firmalarından destek alınması gerekmektedir.

Çıyan İle Mücadele

Kısa sürede çok fazla sayıya ulaşmaları, yumurtlama sistemi ile üremeleri ve hızlı hareket etmeleri nedeniyle kişisel ilaçlama müdahaleleriyle kalıcı olarak ortadan kaldırılamamaktadır. Zehirli böcekler grubunda yer alan çıyanlar, bu anlamda tehlike arz etmeleri ve çeşitli bakteriyi de ortama yayması nedeniyle profesyonel böcek ilaçlama firmalarının geliştirmiş olduğu özel tekniklerle imha edilmelidir. Güneş Böcek İlaçlama firması olarak, uzman ekiplerimiz ve insan sağlığını tehdit etmeyen güvenilir ilaçlarımız ile birlikte yaşam alanlarınızda meydana gelen tüm çıyan problemlerini kısa sürede ortadan kaldırmaktayız.

Haşere ilaçlama konusunda en etkili yöntemleri sunuyoruz.

Güneş İlaçlama bünyesinde yaptıracak olduğunuz çıyan ilaçlama uygulamaları hem oldukça etkili ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sunmuş olduğu profesyonel çıyan ilaçlama hizmetleri karşılığında ekonomik fiyatlar talep etmekte olan firmamız, hizmet verdiği tüm il ve ilçelerde aynı fiyat politikasını uygulamaktadır.  

Çıyan İlaçlama

Güvenilir Çıyan İlaçlama Hizmeti

Sıvı ilaçlama yöntemleri, çıyan problemleri için sıklıkla tercih etmekte olduğumuz yöntemlerden biridir. Buharlama ya da püskürtme teknikleri ile uygulanmakta olan sıvı ilaçlar, çıyanların saklanmış olabilecekleri dar aralıklarda bile yakalayacak ve kısa süre içerisinde imhasını sağlayacaktır. Sıvı ilaçlar, kısa sürede geniş ya da dar her türlü alanda etkisini göstererek kesin çözümlere ulaştıran etkili ilaçlardır. Firmamız, uzman ekipleri ve modern cihazları ile birlikte her türlü ilaçlama tekniğini profesyonelce uygulayarak çıyan problemlerinin ortamdan uzaklaşmasını sağlamaktadır.

Çıyan İlaçlama Fiyatları

Çıyan ilaçlama fiyatları, yumurtlama sistemi ile üremekte olan çıyanların belirli aralıklarla tekrar ilaçlanmasından kaynaklanan işlem tekrarları, kullanılan ilaç miktarı ve işlem yapılan mekanın genişliği göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Güneş Böcek İlaçlama firması olarak sağlamış olduğumuz güvenilir ve ekonomik çıyan ilaçlama hizmetlerinden faydalanmak için müşteri temsilciğimizle iletişime geçebilir, 7/24 destek alabilirsiniz.

Son yayımladığımız içeriklere göz atın

Dikkatinizi çektik mi? Daha çok içerik görün

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72