Çırçır Böcek İlaçlama firmamız kaliteli teçhizatları ve Sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilaçları ile yaşam alanınıza kaybettiğiniz huzuru geri getiriyor. İstanbul’un her noktasında böcek ilaçlama hizmeti veren şirketimiz, Çırçır böcek ilaçlama şubesiyle hizmetinizdedir. Çırçır’da sorun teşkil eden haşerelerle mücadele konusunda sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız. Böcek ilaçlaması ciddi bir uygulamadır. Eğitimli ve kurumsal olmayan firmalar tercih edilmemelidir. Bilindiği üzere haşereler yaşamın olduğu her yerde karşımıza çıkabilmektedir. Mekan ayırt etmeyen bu haşerelere karşı firmamızda kullanılan ilaçlama uygulamaları şu başlıklar altında toplanabilir;

  • Ev İlaçlama
  • Bina İlaçlama
  • Otel İlaçlama
  • Hastane İlaçlama
  • Okul İlaçlama
  • İşyeri İlaçlama
  • Bahçe İlaçlama
  • Site İlaçlama

Çırçır böcek ilaçlama servisimizden 7/24 destek alabilirsiniz. Haşerelerle mücadele hususunda uzun yılardır hizmet veren firmamız ile artık her türlü haşere türlerinden kurtulmanız mümkündür.

bocek-ilaclamaBöcek İlaçlama Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Böcek ilaçlama hakkında bilinmesi gerekenler ilaçlama sırasından oluşabilecek sorunların önlenmesinde oldukça etkilidir. Profesyonel ekiplerin bilincinde olduğu bu tedbirler harfiyen yerine getirildiğinde böcek ile mücadele oldukça kolay hale gelebilir. Son yıllarda ekolojik dengenin giderek bir karmaşa içinde ilerlediğini görmemiz mümkündür. Dünya üzerinde pek çok böcek türü, insanların yaşadığı alanlara daha yakın yaşamak isterler. Bunun başlıca nedenleri; besin kaynağı arayışlarının olması ve kapalı alanlarda rahatça üreme ve çoğalma fonksiyonlarıdır. Kapalı mekanlarda insan sağlığını tehdit eden haşere türleriyle ilgili profesyonel önlemler alınmadığı takdirde çok tehlikeli ve kalıcı hasarlara neden olacağını unutmamak gerekmektedir. Haşerelerin insan hayatında bir diğer tahrip ettikleri alanlar ise, ev dekorasyon ürünleri, mobilyalar, yer döşemeleridir. Çünkü bazı haşereler insanları ısırmamasına rağmen çevreyi istila etmekten de kaçınmadıkları gözlenmiştir.

Böcek ilaçlamalarında, şartlar ne olursa olsun, alanında uzmanlaşmış firma ve eğitimli destek ekibi tarafından uygulamaya yapılmalıdır. Uzman olmayan ellerde tescili ve tesiri olmayan zararlı kimyasal maddelerin kullanılması sağlığınızı doğrudan etkileyeceği gibi haşerelerle mücadele konusunda da sizleri yoksun bırakır.

Hizmet Alanlarımız

Çırçır Böcek ilaçlama servisi şubemizle ilaçlama yapmak istediğiniz alan ve haşere türlerine ilişkin iletişime geçtiğiniz takdirde; Pire, hamam böceği, kalorifer hamamböceği, fare, akrep, yılan, çıyan, sinek, güve, örümcek, bit, kertenkele, çekirge, yaban arısı, salyangoz, fındık faresi gibi yaşam alanlarınızı istila eden her türlü haşerelerden kurtulmanız mümkün. Böcek ilaçlama şirketleri arasında sizlere hem ekonomik hem de kalıcı çözümler sunan firmamızdan 7/24 randevu alabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72