Haşerelere karşı etkili ve tesirli ilaçlama yaparak onları sağlıklı bir içimde kontrol altına alan Çıksalın böcek ilaçlama servisimiz, İstanbul Beyoğlu böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak aralıksız 7/24 çalışmalarına devam etmektedir.

Kan emici olarak adlandırılan haşere grubu içinde sınıflandırılan pireler, insan vücuduna enjekte ettikleri sıvı sayesinde çeşitli hastalıklara neden olabilmektedir. Haşereleri yakından tanımadığımız için, varlıklarının yaşam alanlarımızda neleri etkilediğini de bilmemekteyiz.  Çoğumuz tarafından bir  güve, kalorifer böceği, örümcek, sivrisinek, karınca, küçük ve basit varlıkla olarak tanımlanmaktadır. Oysa karıncaların, elektronik alanlarımıza zarar verdikleri, güvelerin eşyalarımıza hasar verdiğini, örümceklerin bakteri oluşturduklarını, kalorifer böceklerinin yaydıkları hava ile önce solunum sistemimiz ardından da kanserojen bir dalga yaydığını bilseydiniz şimdi ne yapardınız?

Tabi ki mücadele ederdiniz. Ancak bazı hatalara düşmeyin.

Haşereler Evlerimize Kadar Nasıl Ulaşırlar?

Birçoğumuz evimizdeki hijyenden ve temizlikten bahsederiz. Ancak buna rağmen haşereler nasıl oluyor da tam da hayatımızın merkezinde yer alabiliyorlar. Haşereler evlerimize kadar nasıl ulaşıyorlar, şimdi bu yolları dikkatle paylaşıyoruz.

Haşerelerin evlerimize ulaşma yöntemlerine gelmeden önce, neden evlerimize ve iş yerlerimize göz diktiklerinin nedenlerine bakalım. Haşereler ve diğer kemirgen ve sürüngenlerin doğal yaşam alanları vardır. Çoğu zaman bu yaşam alanlarının tahrip edilmesi, doğalarının dengelerini alt üst etmektedir. Haşereler bir süre sonra barınma, su ve besin kaynağı için arayışa girerler. Bu arayış esansında önlerine çıkan her şeyi yerler ve tahrip ederler.

  • Duvar çatlakları ve ahşap yarıkları,
  • Eşiklerden,
  • Açık bırakılan kapı ve pencere aralıklarından,
  • Dışarıdan sarın alınan eşyaların üstünden,
  • Evcil hayvanlarımızdan,
  • Şömine ve Bacalardan
  • WC ve banyo boruları ve tesisat borularından evlerimize sızabilmektedirler.

Garantili ilaçlama ve Ekonomik fiyat seçeneklerimizden hemen yararlanmak için müşteri temsilcimizi arayın.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72