Firmamızın Cevatpaşa böcek ilaçlama şubesi, Hamamböceği, pire, sivrisinek ve tüm fare türlerine karşın hizmet vermektedir. İnsan sağlığı üzerinde zararlı etkisi olan haşere ve kemirgen türleri, gerekli önlemler alınmadığında çok daha kötü sonuçlar doğurabilmektedir. İstanbul, Bayrampaşa ve tüm semtlerinde böcek ilaçlama hizmeti sunan firmamız, Cevatpaşa böcek ilaçlama şubesi ile Cevatpaşa’daki her mahalleye her noktaya böcek ilaçlaması yapmaktadır.

Haşereler, sahip oldukları genetik yapı yüzünden hızlı çoğalma özelliklerine sahiptir. İklim olarak yaz sıcaklarını bekleyen birçok haşere türü, alanlarında yeşermesiyle üreme evrelerini gerçekleştirirler. Çoğu insanın savaşmakta zorlandığı haşerelerle mücadele konusu hassasiyet gerektiren bir durumdur. Yanlış bir ilaçlama sonucunda, ilaçlama yapılan alanın doğru tespit edilmemesi ve kullanılan ilacın tesirinin az olması sadece yüzeysel ve geçici bir çözüm olacaktır.

Firmamızın uzman ekibi sizlere her zaman her konuda destek vermek için hazırdır. Cevatpaşa servisimiz 7/24 müşteri temsilcileriyle şikayet ve taleplerinizi dinlemekte olup, kalıcı çözümler sunmaktadır. İlaçlama yapmak istediğiniz alanlar için çağrı merkezimiz üzerinden bizi arayabilir ve randevu alabilirsiniz. Uzman ekibimiz istediğiniz saat için eğitimli saha personellerimizi adresinize yönlendirecektir.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Akrep, yılan, çıyan, pire, bit, kene, örümcek, karınca, salyangoz, kertenkele, kulağakaçan, uyuz böceği, sıçan, ev faresi, lağım faresi, tepih böceği, halı böceği, güve, çekirge, hamamböceği, Amerikan hamamböceği, Alman hamamböceği, kalorifer böceği, yaban arısı, eşek arısı, tahtakurusu, danaburnu, mayt, çatı faresi gibi pek çok haşereyi ilaçlayarak hem sağlığınızı hem de ekonominizi kurtarıyoruz.

Hizmet Alanlarımız

Park ve bahçeler, boş araziler, oteller, havaalanları, sinema salonları, kapalı spor salonları, konferans salonları, ev ve işyerleri, hastaneler, dispanserler, depolar, ambarlar, ardiyeler, dükkanlar, fabrikalar, uçaklar, gemiler, otobüsler, otobüs terminalleri, Askeri birlikler, restoranlar, gibi pek çok alanda böcek ilaçlaması yapmaktayız.

İlaçlarımızın tesiri oldukça güçlüdür. Hem kalite, hem garanti hem de en ekonomik fiyatları tek çatı altında toplayarak hizmetinize sunuyoruz. Böcek ilaçlaması yaptırmak için hemen bizi arayın.

 

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72