İstanbul Kağıthane ilçesine bağlı Çeliktepe ilaçlama servisimiz 7/24 ilaçlama uygulaması vermektedir. Uygulamaları böcek ve haşere türlerine göre belirleyen firmamız güvenli ve garanti bir hizmet sunmaktadır.

Haşereler ve kemirgenler insanların yaşam alanlarını tahrip etmekle kalmayıp, sağlık hem de maddi hasarlara neden olurlar. Gerekli önlemler alınmadığı takdirde haşere ve kemirgenlerden bulaşan hastalıklar ölümcül sonuçlar doğurmaktadır. Bireysel olarak haşere ve kemirgenlerle mücadele etmek hem yersiz hem de boşa vakit kaybıdır. Bu konuda kesinlikle profesyonel destek alınmalıdır.

Çeliktepe böcek ilaçlama servisimiz, size haşerelerle mücadele konusunda her aşamada kolaylık sağlamaktadır.

Haşereler Hangi Mevsimde Daha Çok Görülür?

Haşereler, genellikle bahar ve yaz aylarının gelmesiyle, yeşil alanların çoğalmasıyla boy göstermeye başlamaktadırlar. Yaz ayları aynı zamanda haşere ve haşere türleri için üreme ve çoğalma evrelerinin olduğu zaman dilimidir. Haşereler çok çabuk üremektedirler. Aynı hızla da çoğalmaktadırlar. Genellikle toplu olarak yaşarlar.

Yaz aylarında insanlar park ve bahçe alanlarını daha sık kullanırlar. Çoğu zaman besin, kırıntı ve su ihtiyaçlarını karşılamak için ortaya çıkan haşereler, yaz aylarında yere dökülen sıvı ve katı yiyeceklerden dökülen kırıntılarla beslenmeye çalışırlar. Haşereler yeterli besin kaynağı ve su bulamadıkları takdirde insanlara ait ne varsa tahrip etmeye başlarlar. Bu noktada mutlaka ilaçlama yapılması gerekmektedir.

Çeliktepe ilaçlama servisimiz, hızlı, pratik ve garantili ilaçlama hizmeti sunmaktadır. 7/24 hizmet veren çağrı merkezlerimiz üzerinden müşteri temsilcilerimizi arayarak, ilaçlama yapmak istediğiniz saatler için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Ya da internet sitemiz üzerinden talep formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Çevre ve doğa dostudur. Zararlı kimyasal maddeler barındırmaz. İnsana ve doğaya saygılı, hedef odaklıdır. Sizlere her daim hizmet sunan firmamız Ekonomik Fiyat tarifeleri ile size kalite ve güven arz etmektedir.  İlaçlama hizmeti satın almak için hemen bizi arayın. Sizde kemirgen ve haşerelerden kurtulun.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72