Şirketimiz İstanbul’un her yerine hizmet olanakları sağlamaktadır. Celaliye böcek ilaçlama şubemizde, uzman personellerimiz hizmet vermektedir. Özel eğitimlerden geçen uzmanlarımız, garantili yöntemlerle fare ve haşere ile mücadele etmektedir. Şirketimizin fare ilaçlama hizmetleri de bulunmaktadır. İlaçlarımız, kalitelidir, sağlığa zararsızdır.

Garantili İlaçlama Tekniklerimiz

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Fare istasyonları
  • Jel ilaçlama

Celaliye böcek ilaçlama hizmetlerimiz, profesyonelce gerçekleştirilir. Şirketimiz, uzun yıllardır profesyonelce hizmet vermektedir. Yaşam alanlarında kaliteli hizmet almanın önemi büyüktür. Zira amatör firmalardan alınan hizmetler, yalnızca zaman ve para kaybına neden olacaktır.

Amatör Firmalardan Hizmet Almanın Zararları

Amatör firmalar haşereler ile mücadelelerinde başarılı olmayabilirler. Zira haşereleri ve fareleri kontrol altına almak için gerekli eğitimlerden geçmiş olmak gerekmektedir. Doğada çok sayıda zararlı canlı türü bulunur. Bunların her birinin fiziksel ve anatomik yapısı, beslenme ve üreme şekli, yuvalarını kurdukları alanlar farklıdır. Üzerlerinde hakimiyet kurabilmek için önce bunları ayırt etmek ve bilmek gerekmektedir. Aynı ilaç ve yöntem, bütün haşere türleri üzerinde aynı etkiyi sağlamamaktadır. Celaliye böcek ilaçlama personellerimiz, böcek türleri üzerinde farklı yöntem ve teknikle işlem yapmaktadır.

İllegal firmalar, kalitesiz ilaçlar kullanır. Kullandıkları ilaçların içerisinde, kanserojen madde bulunabilmektedir. Halk sağlığını tehdit eden bu firmalara itibar etmeyiniz. Böcek ilaçlama Celaliye semtinde kaliteli ilaçlarla ve güvenli uygulamalarla şirketimiz tarafından geçekleştirilmektedir.

Kaliteli İlaçlarla İlaçladığımız Zararlı Canlılar

Sektörün en uygun fiyatlarıyla, yılan, sıçan, çıyan, kakalak, güve, tahtakurusu, mayt, karınca, kalorifer böceği, pire, örümcek, karafatma, salyangoz, tahtakurdu, Alman hamam böceği, fındık faresi, sinek, çatı faresi, pamuk faresi,kene, bit, mite, tatarcık, gümüş böceği, halı böceği, akrep, Amerikan hamam böceği, akar, kör fare, teşbih böceği, çekirge, eşek arısı, ev faresi, kertenkele, sivrisinek, lağım faresi, yaban arısı, kırkayak, hamam böceği, kulağakaçan böceği, uyuz böceğini kontrol altına almaktayız.

Büyükçekmece genelinde kaliteli ilaçlarla ve hizmetlerle böceklerden kurtulmak için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72