Çekmeköy

İstanbul Böcek İlaçlama Servisi

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde standart fiyatlar ve zamanında servis garantisi ile çalışıyoruz.

Bilgi Alın

İletişime Geçin

Tüm haşere problemleriniz için firmamızdan randevu alabilirsiniz

Tüm Haşereler

30’dan fazla haşere türü için en güvenilir ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İletişime Geçin

Hemen ilaçlama servisi çağırmak için bizi arayın ve randevunuzu oluşturun.

Böcek ve haşereler zamanımızın büyük bölümünün geçtiği ev, iş yeri, eğitim kurumları gibi yerlere girip, buralarda barınarak hastalık yayan, aynı zamanda eşyalarımıza da zarar vererek maddi manevi kayıplara neden olan canlılardır. Özellikle sindirim sistemi hastalıklarından kolera, tifo, ishal ve sarılığa yakalanmada bu canlılar önemli rol oynar. İlaçlama, böcek ve haşerelerle mücadelede en etkin yoldur. Çekmeköy Böcek İlaçlama, uzman personeli ve teknik ekibiyle Çekmeköy Alemdağ İlaçlama hizmetinin yanı sıra diğer ilçe ve köylerde de faaliyet göstermektedir.

Böcek ve haşereler sadece insan sağlığına ve eşyalara zarar vermez. Evimizde, iş yerimizde bizimle yaşayan evcil hayvanları da olumsuz etkiler. Ayrıca besin kaynaklarımıza verdikleri zarar da kanıksanamaz. Besinler üzerine bıraktıkları salya ve dışkılar hastalıkların doğrudan oluşup, yayılmasına sebep olurlar.

Taşdelen Böcek İlaçlama

İnsana, çevreye, eşyaya, evcil hayvanlara, bitkilere onca zarar veren böcek ve haşere türlerinin başlıcaları;

  • Kene, güve, bit, pire, tesbih böceği, hamam böceği, karınca ve kalorifer böceğidir.
  • Akrep, çiyan, yılan, kırkayak gibi sürüngenler de zararlı haşereler sınıfındadır.
  • Fare ise lağım, kanalizasyon ve çöplük gibi mekânlarda yaşayan buradan getirdiği bakteri ve mikropları kapalı ortamlara bırakan zararlı kemirgenlerdendir.

Haşere ilaçları sadece kapalı mekânlar için değil ziraat alanlarında da kullanılan ilaçlardır. Dış ve iç mekânlarda yapılacak böcek ilaçlama işi sorumluluk ve ciddiyet gerektiren bir iş olmakla beraber bu konuda yetkin ve uzman firmalar tarafından yapılmalıdır. Bireysel ilaçlama istenmeyen neticeler doğurabilir.

Böcek ilaçlama teknikleri farklıdır. Her haşere türüne uygun ilaçlama yapıldığı takdirde olumlu sonuçlar alınmaktadır. Haşere tespiti yapılmadan ilaçlama hizmeti vermek böcek ve haşereleri kontrol altına almazken para ve zaman kaybına neden olmaktadır. Sağlık Bakanlığı sertifikalı firmalar seçmeye özen göstermeli, izinsiz çalışan firmalara rağbet edilmemelidir.

Ömerli Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlarının hazırlanması da ayrı bir uzmanlık işidir. Haşere üzerindeki etkisi fazla olmayan ilaçlar istenilen sonuçları vermez. Ayrıca kapalı ortamlarda kullanılan ilaçların insan, evcil hayvan ve eşya üzerindeki etkileri de göz ardı edilmemelidir. Ziraat mühendisleri kontrolünde hazırlanan ilaçlar tercih edilmeli, yönetmeliklere uygun davranılmalıdır.

Böcek ilaçlama teknikleri arasında kokusuz ilaçlama, kokulu ilaçlama, jel ilaçlama sayılabilir. Çekmeköy Böcek İlaçlama böcek ve haşerelerinize göre en etkin ilaçlama tekniğiyle hizmet vermektedir. Böcek ilaçlama işi periyodik olarak yapılmalıdır. Aynı zamanda böcek ve haşerelerle karşılaşıldığında anında ve hızla müdahale edilmelidir. Aksi takdirde çok çabuk üreyen ve yayılan bu canlılarla etkin mücadele sağlanması mümkün değildir. Özellikle gıda üretimi yapan firmalar bu konuda daha hassas olmalı gerekli özeni göstermelidir. Çekmeköy Böcek İlaçlama en son teknolojik alet ve gereçlerle, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ile sizlere7/24 en güvenilir hizmeti vermeye devam etmektedir.

Sıklıkla ilaçlama servisi talebi aldığımız haşere türlerini görün

Pire İlaçlama

Pire ilaçlaması ve pire ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Fare İlaçlama

Fare ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Bit İlaçlama

Bitler ile mücadele hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kene İlaçlama

Kenelerden kurtulma yolları ve daha fazlası...

Mücadele ettiğimiz tüm haşere türlerini görmek ister misiniz? Tüm haşereleri görün