Böcekler insanlarla iç içe yaşayan ve insanları rahatsız eden zararlı canlılardır. Çavuşbaşı böcek ilaçlama hizmetlerimiz ile bu semtte böceklerden kurtulabilir, hayatınızda sorun yaratmasına engel olabilirsiniz. Böcekler insanların sağlığına zarar veren, huzurunu kaçıran, maddi açıdan kayıplar yaşatan zararlılardır.

Böceklerin Sağlığımıza Zararları

Haşereler, bakterilerin barındığı alanlarda yaşamaktadır. Bakteri yuvalarından, insanların yaşadığı alanlara geçiş sağlamakta ve beraberlerinde zararlı mikroorganizmaları getirmektedir.

Haşerelerin çeşitli türleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları canlıların kanını emmektedir. Kan emdikleri bölgede, kaşıntı ve kızarıklığın oluşmasının yanında, çeşitli hastalıkların yayılmasına neden olurlar. Kan yolu ile bulaşan birçok tehlikeli hastalık, haşerelerin yardımı ile daha kolay yayılmaktadır. Çavuşbaşı böcek ilaçlama servislerimiz, ısıran, kan emen ve hastalık bulaştıran böcekleri de kontrol altına almaktadır.

Haşerelerin Diğer Zararları

Bazı haşere türleri tarlalarda yaşamakta, park, bahçe ve tarlalardaki çiçekleri, ekinleri yiyerek beslenmektedirler. Özellikle geçimini çiftçilikten ve çiçekçilikten kazanan kişiler açısından, bu durum büyük maddi  kayıp oluşturmaktadırlar. Bazı haşere türleri ise ahşap ürünleri yiyerek beslenir, mobilya depolarında, evlerimizde, işyerlerindeki tahtadan oluşan ürünlerin tümünü tahrip ederler.

Bizlere maddi ve manevi zarar verenler yalnızca böcekler değildir. Fareler de insanlara çeşitli yollarla zarar verdiği için fare ilaçlama hizmeti de vermekteyiz. Muratpaşa böcek ilaçlama servislerimiz, fareleri de garantili ilaçlama teknikleri ile etkisiz hale getirmektedir.

Kontrol Sağladığımız Zararlı Canlılar

Kertenkele, Alman hamam böceği, sivrisinek, tahtakurusu, halı böceği, Amerikan hamam böceği, kalorifer böceği, örümcek, mite, tatarcık, gümüş böceği, yılan, akrep, akar, kör fare, karınca, teşbih böceği, ev faresi, lağım faresi, sıçan, yaban arısı, kırkayak, hamam böceği, uyuz böceği, çatı faresi, çekirge, kulağakaçan böceği, salyangoz, fındık faresi, sinek, karafatma, kene, tahtakurdu, kakalak, güve, eşek arısı, çıyan, pire, bit, mayt, pamuk faresini ekonomik olarak 7/24 ilaçlamaktayız.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72