Çatalca

İstanbul Böcek İlaçlama Servisi

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde standart fiyatlar ve zamanında servis garantisi ile çalışıyoruz.

Bilgi Alın

İletişime Geçin

Tüm haşere problemleriniz için firmamızdan randevu alabilirsiniz

Tüm Haşereler

30’dan fazla haşere türü için en güvenilir ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İletişime Geçin

Hemen ilaçlama servisi çağırmak için bizi arayın ve randevunuzu oluşturun.

Pek çok hayvan ve insan hastalığının sebebi böcek ve haşerelerin taşıdığı bakteri, virüs ve mikroplardır. Çeşitli yollarla ve hızla üreyen bu zararlı canlılar kapalı ortamlara da kolayca girebilmekte ve insan sağlığını tehdit etmektedirler. Tarih boyunca veba, tifo, kolera gibi hastalıklardan ölen binlerce insan düşünüldüğünde, günümüzde bu tür haşere ve böceklerle mücadelenin önemi daha da artmaktadır. Yaşadığımız alanlara bahsedildiği gibi kolayca girebilen haşere ve böcekler taşıdıkları mikropları çeşitli yollarla yiyeceklere, kıyafetlere, eşyalara bıraktıkları gibi direkt ısırma ve kan emme yoluyla insanlara da bulaştırırlar. Sindirim hastalıklarının çoğu bu tür organizmaların vücuda girmesiyle meydana gelir. Böcek İlaçlama böylesine önemli bir konuda sağlığınızı, malınızı ve zamanınızı korumak ilkesiyle, uzman kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir. Binkılıç Böcek İlaçlama aynı hizmet kalitesiyle her zaman yanınızdadır.

Çatalca İzzettin Böcek İlaçlama

Haşere ve kemirgenlerin gıda üretimi ve tüketimine dolayısıyla tüketici sağlığına olumsuz etkileri, hijyen açısından yarattığı negatif etkiler ilaçlama işinin basit, üstünkörü yapılamayacağının göstergesidir. Çatalca İzzettin Böcek İlaçlama bu görev bilinciyle 7/24 hizmetinizdedir.
Kalorifer böcekleri ev böcekleri arasında en sık görülen böcek türlerindendir. Bu böceklerin özellikleri ve zararlarını sıralamak gerekirse;

  • Kalorifer böceği yumurtlayarak çoğalır. Yumurtalarını sırtında taşıyan bu böcekler her seferinde 200 kadar yumurta bırakır.
  • Pislikleri ve mikropları kolayca her yere taşıyabilirler.
  • Sızıntılardan, pis su borularından, ya da alışveriş poşetlerinden yaşam ortamlarına girerler.
  • İnsanda dizanteri, verem, mantar ve alerjik hastalıklara sebep olabilirler.

Böcek ve haşerelerin, her türlü iklim koşuluna uyum sağladıkları için dört mevsim görülme olasılıkları vardır. Yaşadığımız ortamlarda karşılaştığımız bu canlıları kendi yöntemlerimizle yok etme yoluna gitmek kesin sonuçlar sağlamaz. Ayrıca hatalı ilaç kullanımı insan sağlığını tehlikeye sokar. Haşere türünü tespit ederek uygun ilaçlama yöntemlerini kullanan, Sağlık Bakanlığı sertifikalı, uzman kadrolu ilaç firmalarını seçmek böcek ve haşerelerden kurtulmanın en etkin yoludur. Çiftlikköy Böcek İlaçlama bu bağlamda size kesin sonuçlar sunmaktadır.

İlaçlama yöntemlerinden kokusuz ilaçlama günlük yaşamı sekteye uğratmadığı için en çok tercih edilen yöntemlerdendir. Temas yoluyla uygulanır. Haşere ve böcekler ilaca temas ettikleri anda sinir sistemleri etkilenir ve ölürler. Kokusuz ilaçlama sırasında bulunduğunuz mekânı terk etmek gerekmez. Herhangi bir ön hazırlığa da gerek yoktur. Kokulu İlaçlama yönteminde ise en çok pire gibi yumurtlama yöntemiyle üreyen canlıların yok edilmesinde kullanılan bir yöntemdir. Haşereler bulundukları ortamda oksijen yok edildikleri için ortamı terk eder ve dışarı çıkarlar ilaca temas ettiklerinde ise ölüm olayı gerçekleşir.

Tüm bu yöntemlerle birlikte diğer ilaçlama yöntemlerinin de uygulandığı, en son teknolojik aletlerin kullanıldığı Çatalca Böcek İlaçlama Bakanlık ruhsatlıdır. Ayrıca ekonomik fiyatlarıyla bütçenizi de korumaya yardımcıdır.

Sıklıkla ilaçlama servisi talebi aldığımız haşere türlerini görün

Pire İlaçlama

Pire ilaçlaması ve pire ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Fare İlaçlama

Fare ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Bit İlaçlama

Bitler ile mücadele hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kene İlaçlama

Kenelerden kurtulma yolları ve daha fazlası...

Mücadele ettiğimiz tüm haşere türlerini görmek ister misiniz? Tüm haşereleri görün