Şirketimizin Çağlayan böcek ilaçlama şubesi,  çevrenizde her türden zararlı canlıları kontrol altına alma konusunda Kağıthane yerleşim bölgesinde tüm semt ve mahallelerine böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Salgın hastalıklara davetiye çıkaran pek çok haşere türü yaşam alanlarımızın içine sızmayı başarmıştır. Buna neden olan tek gerekçe, haşere türlerinin doğal yaşam alanlarında yeterli derecede besin kaynağı bulamamalarıdır. Evlerimize ve iş yerlerimize evcil hayvanlar aracılığıyla ya da pis su giderlerinin neden olduğu haşere türlerinden kurtulmak sanıldığı kadar kolay bir uygulama değildir. Haşerelerden arınmanın en basit yolu, böcek ilaçlaması yapmaktır. Ancak böcek ilaçlama uygulamaları ve yöntemleri uzam kişiler tarafından yapıldığı takdirde çözüme ulaşmaktadır. Bireysel olarak çaba zarf eden insanların evde uygun olmayan koşullarda uyguladıkları ilaçlama uygulamaları, alerjik reaksiyonlara neden olurken, zehirlenme, vücutta yanma, kızarma, halsizlik ve çeşitli sıvı kayıplarına neden olarak, ölümcül sonuçlarında beraberinde getirir. O zaman izlemeniz gereken yol oldukça basit. Profesyonel destek almak!

Hizmet Alanlarımız

Lokantalar, fırınlar, sinema salonları, konferans salonları, alışveriş merkezleri, otoparklar, gemiler, Askeri birlikler, ev ve iş yerleri, havaalanları, binalar, depolar, ambarlar, ardiyeler, tekstil ve tasarım atölyeleri, doğrama atölyeleri, çeşitli sanayi kuruluşları, restoranlar, park ve bahçeler, araziler, ofis odaları, dükkanlar, marketler, uçaklar, otobüsler ve daha pek çok alanda böcek ilaçlama hizmetimizi kusursuz bir şekilde sunuyoruz.

Sağlığımız değerlidir. Ürünlerimiz doğa ve çevre dostudur.

Mücadele ve Yöntemler

Haşerelere karşı üstün zafer kazanmak adına uyguladığımız ve kesin sonuçlar aldığımız yöntemler uygulamaların yapıldığı alana ve haşerelerin türüne göre değişiklik göstermektedir.

  • Fare düzenekleri,
  • Fare İstasyonları,
  • Jel İlaçlama,
  • Sıvı İlaçlama,
  • Kokulu İlaçlama,
  • Kokusuz İlaçlama,

7/24 hizmet veren çağrı merkezlerimizin deneyimli müşteri temsilcilerinden istediğiniz saat için randevu alabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72