Haşere ilaçlama şayet kaliteli ve garantili bir şekilde yapılırsa etkisini göstermektedir. Haşereler hızla yayılan ve çoğalan canlılardır. Bu nedenle hızlı bir şekilde tedbir alınmalıdır. Güneş Böcek İlaçlama, yılların tecrübesi ile Kocaeli ve İzmir’de olduğu gibi İstanbul’da da ilçe ve semtlere hizmet götürmektedir. Kadıköy semtlerinden Caddebostan böcek ilaçlama hizmetini garantili bir şekilde Güneş Böcek İlaçlama’dan temin etmektedir.

Caddebostan Böcek İlaçlama Servisi

Kadıköy’ün mesşhur Caddebostan semti insanların eğlendikleri, hoşça vakit geçirdikleri pek çok mekanla doludur. Doğal güzelliği ile dikkat çeken Caddebostan’da hijyen çok önemli bir konudur. Hem misafirler hem de kendi sakinleri açısından böcek ilaçlama yapılmalıdır. Bunun için yılların deneyimli firması Güneş Böcek İlaçlama her türlü ilaçlama hizmetini başarılı bir şekilde yapmaktadır. İlaçlama sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare ilaçlama şeklinde yapılmaktadır. Haşere probleminin boyutuna göre ilaçlama türü seçilecektir. Bunun için uzman ekip detaylı bir inceleme yapacak ve ona göre seçtiği ilaçlama şekli ile işlemlerini gerçekleştirecektir.

Haşereler çok çeşitli olup verdiği zararlar türlerine göre farklılık gösterebilmektedir. Haşereler arasında hamam böceği, bit, pire, karınca, arı, akrep, çıyan, kırkayak, deri böceği, halı böceği, güve ve benzeri canlılar bulunmaktadır. Bu canlılar görüntü ile verdikleri rahatsızlık bir yana etrafa yaydıkları zararlı mikroplar ile de sağlığı tehdit ediyorlar. Verem, tifo, tifüs, dizanteri, solunum yolu hastalıkları ve cilt hastalıkları gibi pek çok hastalığa kapı açıyorlar. Evde çocuklar ya da yaşlılar varsa konu daha da ciddi bir duruma dönüşebiliyor. Çünkü bağışıklık sistemi zayıf olan çocuklara küçük yaşta solunum yollarını etkileyecek pek çok zararlı hastalık haşereler tarafından bulaşmaktadır.

İlaçlama işlemi ev, okul, dershane, apartman, site, bahçe, park alanı, kamu ve özel binalar ile aklınıza gelebilecek her yer için geçerlidir. Bazı ilaçlamalarda mekanı boşaltmaya gerek duyulmazken bazı ilaçlamalar kokulu ve sert olacağından bir süre mekanı boşaltmak gerekebilmektedir. Kaliteli bir ilaçlama hizmeti almak için etkili ve garantili olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Yılların tecrübesi ile Güneş Böcek İlaçlama, Kadıköy Caddebostan böcek ilaçlama kapsamında ev ya da iş yerinizi başarılı bir şekilde ilaçlayarak sizleri bu zararlı haşerelerden kurtarıyor.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72