Böcek ilaçlama yöntemleri ilaçlama yapılacak haşerenin türüne ve oluştuğu ortama göre belirlenen bir uygulamadır. Teknolojinin hayatımıza girmesi ile beraber birçok alanda hızlı, pratik ve kalıcı yöntemler geliştirildi. Hal böyle olunca böcek ilaçlama şirketleri de profesyonel çözümler üretmek için yeni yöntem ve uygulamalara başvurdu. Böcekler bir anda ortaya çıkan ve engellenmediği sürece sayısı binleri bulan zararlı canlılardır. Bu haşerelerin yaşadıkları yerlerde daha çok kanalizasyon, bataklık ve çöplüklerdir. Buralarda dolaşarak yaşam alanımıza gelen böcekler beraberinde mikropları da taşır. Böcek ilaçlama yöntemleri müthiş bir hızla çoğalan bu haşerelerin yok edilmesi için profesyonel müdahalelerdir. Böcek ilaçlama uygulamasında kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığından onaylı olup tehdit oluşturacak bütün durumlara karşı tedbir alınarak uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama uygulamaları arasında en sık kullanılan yöntem sıvı ilaçlama ve jel ilaçlamadır. Şirketimizde haşerelerin yok edilmesine yönelik geliştirilen böcek ilaçlama yöntemleri başlıklar altında sıralanacak olursa;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Böcek ilaçlama yöntemlerimizi büyük bir titizlik ve dikkat ile uzmanlarımız tarafından uygulamaktayız. Yaşam alanınızı istila eden ve sağlığınızı tehdit eden bütün haşerelerden kurtulmak için firmamıza iletişim bilgilerimizden ulaşabilir, Çağrı Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları başı haşereler ile dertte olan herkesin neredeyse aklına gelen ilk sorudur. Sağlığımızı ciddi anlamda tehdit eden bu türden kurtulmak isterken ekonomik kayıp yaşamak istemeyen vatandaşlarımız şirketimizle irtibata geçerek sektörün en güvenilir ve ekonomik firmasına başvurmaktadırlar. Böcek ilaçlama uygulamalarında toplumun bütün kesimlerinin ödeyebileceği ücretlendirmeler uygulamaya çalışmaktayız. Bütçenizi aşan ve kesin sonuç vermeyen firmaların aksine kalıcı ve profesyonel çözümler üreten firmamızda böcek ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • Yok edilecek böceğin türü ve sayısı
  • İşlem yapılacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğü
  • Böcek ilacının miktarı

Böcek ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak ve uygulama için randevu oluşturmak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan her daim bizlere ulaşabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Şirketleri

Böcek ilaçlama şirketleri güvenirliği test edilmesi şart olan kuruluşlardan biridir. Çünkü böcek ilaçlama uzmanlık ve kalite gerektiren bir işlemdir. Amatör ve ilkel yollar kullanarak bu işi yapan firmalardan hizmet almak haşerelerden kurtulmanızı sağlamayacağı gibi ekonomik kayıp yaşamanıza neden olacaktır. Bu bağlamda böcek ilaçlama şirketleri arasında “Önce İnsan Sağlığı” şiarı ile hareket eden Güneş İlaçlama firmamız yılların tecrübe ve birikimi ile sizlere hizmet vermek için bir telefon uzağınızda bekliyor. Firmamızda ev ilaçlama, pire ilaçlama, akrep ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama uygulamalarını büyük bir özveri ile yapılmaktadır.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72