Böcek ilaçları satın alarak yaşam alanınızı istila eden haşerelerden kurtulmaya çalışıyorsanız büyük bir yanılgı içindesiniz. İçlerinde binlerce tür bulunan böcekler şekil olarak birbirine benzese de zararları ile farklılık yaratırlar. Küçük bir böceğin bana ne zararı olabilir? Diye düşünmeyin. Ebadı küçük olan bir sineğin ısırığı ile hayatını kaybetmiş insanların varlığı acı bir gerçek olarak duruyor karşımızda. Yaşadıkları yerler genellikle kanalizasyon, çöplük ve pislik olduğu için tam bir mikrop taşıyıcıdırlar. Isırma ve sokma yolu ile insanlara temas eden böcekler birçok hastalığın nedeni olabilir. İşte bu bilgiler ışığında böcek ilaçlama uygulaması yapmak için bireysel yollara başvurmadan böcek ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmelisiniz. Piyasada satılan böcek ilaçları ile sonuç almaya çalışacağım derken haşerelerin daha çok yayılmasına neden olmamak için, sektörde yılların tecrübe ile hizmet veren Güneş İlaçlama firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, ekibimizden destek alabilirsiniz.

Modern Böcek İlaçlama Yöntemleri

Modern böcek ilaçlama yöntemleri ile çalışan Güneş ilaçlama firmamızda her şeyin öncesinde insan sağlığı gelir. Haşerenin türüne göre değişen yöntemlerimiz %100 sonuç garantili ve son teknolojiye uygun olarak geliştirilmiştir. Piyasada sahte böcek ilaçları ile uygulama yapan sahtekar firmaların aksine Sağlık Bakanlığından onaylı ilaçlar ile haşereleri kökünden kazıyan firmamızda kullanılan ilaçlama yöntemlerini başlıklar halinde verebiliriz.

  • Jel İlaçlama
  • Sıvı İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Şirketimizin uzun çalışmalar sonucunda üretmiş olduğu fare istasyonları tekniği ile kansız ve modern bir ilaçlama uygulaması yapılmaktadır. Sorun yaşadığınız haşerenin türü ne olursa olsun firmamızı arayarak böcek ilaçlama randevusu talep edebilir, haşeresiz eski yaşantınıza dönebilirsiniz.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları ile ilgili net bir rakam vermek doğru olmaz. Ücretin oluşturulmasında uygulanan hizmet politikasından bahsettiğimizde ilaçlama fiyatlarında nasıl adil bir yöntem geliştirdiğimizi anlayacaksınız. Firmamızda pire ilaçlama, fare ilaçlama, ev ilaçlama, hamam böceği ilaçlama ve Türkiye’de bulunan bütün haşerelere yönelik uygulama yapılmaktadır. Bu uygulamaların maliyeti hesaplanırken;

  • İlaçlama yapılacak yerin alan ölçümü
  • İlaçlama sırasında kullanılan böcek ilaçları miktarı
  • Yok edilecek haşerenin türü ve yoğunluğu etkili olur.

Böcek ilaçlama konusunda 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Güneş İlaçlama firmamız uzman kadrosu ve başarılı ekibi ile her daim hizmetinizdedir.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72