Böcekler insanların yaşam alanlarına sızdığında pek çok soruna neden olan canlılardır. Özellikle girdikleri alan içinde salya ve dışkı yolu ile konakladıkları alanlara bakteri bulaştırarak; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma gibi birçok riskli hastalığa neden olur. Bu hastalıklar bulaşıcı olmakla beraber ölümcül sonuçlara da yol açabilir. Fareler ise geçmişte ‘kara ölüm’ diye adlandırılan ve Avrupa nüfusunun üçte birinin yok olmasına sebep olan veba hastalığının başlangıcını oluşturmuştur.

Bunların yanı sıra insanların yaşam alanlarına girdiğinde pek çok maddi sorunu da beraberinde getirir. Böcek ve fareler girdikleri alan içinde gardrop, yatak, duvar, parke, mobilya ve kapıları kemirerek çıkıntılara neden olur.
Böcek ilaçlama özellikle günümüzde birçok kişi ve kurumun oldukça ihtiyaç duyduğu bir uygulamadır.

Böcek İlaçlamanın Önemi

Böcek İlaçlamanın Önemi

Böcek İlaçlama ve Önemi

Kişisel alanların böceklere karşı temizliği ise insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Güneş böcek ilaçlama firması profesyonel ilaçlama ekibi ile birlikte öncelikle şikayetçi olunan alanda kısa süreli bir keşif yapar. İlaçlama yapılacak olan alanın büyüklüğü, böcek cinsi ve bu böceğin ilaca karşı olan direnci tespit edilir. Ardından hangi ilacın kullanılacağına karar verilir ve böcek ilaçlama uygulaması başlar.

Özellikle yaz aylarında böcekler tarafından gerçekleşen istilalar daha da artar.

Güneş böcek ilaçlama firması yıllardan beri kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet anlayışı ile insanların sağlığı ve huzuru için kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, hamam böceği, halı böceği, tahta kurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı ve örümcek gibi tüm fare ve böcek gibi tüm haşere çeşitlerine karşı ilaçlama uygulaması vermektedir.

Sizde haşere istilası ile karşı karşıya kalmadan, kısa süre içinde üreyerek çoğalan bu böcek türlerine karşı önceden önlem almak için Güneş böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, müşteri hizmetleri desteği ile böcek ve fare ilaçlama uygulamaları hakkında genel bir bilgi ve yardım sağlayabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve sabit fiyattadır.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72