Böcek ilaçlamanın mevsimi yok! Evet, haşereler sıcak mevsimlerde artış gösterir ancak çoğalma sebepleri sadece bu değildir. Kalabalık, rutubetli ve hijyen koşulları kötü olan yerlerde her mevsim karşınıza çıkabilecek böcekler hayatınızı durma noktasına getirebilir. Fazla personel çalışan iş yerlerinde sıklıkla karşılaşılan böcek sorununa ilkel metotlar ile çözüm aramaya çalışmak yapılacak en büyük hata olur. En önemli özellikleri hızlı bir şekilde çoğalmak olan haşerelere kalıcı çözüm üretmek için sonunun kaynağına inmek ve profesyonel metotlar kullanmak gerekir. Bu iş de ancak profesyonel böcek ilaçlama firmalarının yapacağı bir uygulamadır. Özel yaşam alanımız olan evlerde beliren haşerelere karşı şirketimizde ev ilaçlama işlemi yapılırken oluşabilecek bütün sorunlara yönelik tedbir alınır. Evinizde beliren haşerenin türü ne olursa olsun irtibat numaralarımızdan bizleri arayarak ev ilaçlama uygulaması yaptırabilir, ekibimizden destek alabilirsiniz.

bocek-ilaclamasi-yaparken-nelere-dikkat-edilmeli-1

Böcek İlaçlaması Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Böcek ilaçlaması yaparken nelere dikkat edilmelidir? Sorusuna vereceğimiz yanıtlar böcek ilaçlama uygulamasının yaratacağı olumsuz durumlara karşı tereddüt yaşayan kişilerin içini rahatlatacaktır. Pire ilaçlama ve fare ilaçlama gibi uzmanlık gerektiren uygulamalar için firmamızı aradığınızda ilaçlama eğitimli personellerimiz alanda hazırlıklarını yapmalarının ardından ilaçlamaya başlarlar. Peki, böcek ilaçlaması yaparken nelere dikkat edilmelidir?

 • İlaçlama sırasında İş Güvenliği kapsamında alınacak tedbirleri harfiyen yerine getirmek sağlığınız açısından önemlidir.
 • Kapalı bir alanda ilaçlama yapacaksınız eğer ilacın etkisi ile kaçan haşereleri durdurmak için kapı ve pencerelerin sıkı bir şekilde kapatılması gerekir.
 • Uygulama alanında açıkta eşya ve yiyecek bulundurulması ciddi zararlara neden olur. Bu nedenle ortamdan kesinlikle kaldırılmalılardır.
 • Alerjik reaksiyonları olan kişiler ile beraber bünyesi zayıf olan çocukların ortamdan uzaklaştırılması alınacak en önemli tedbirlerden biridir.
 • İlaçlama personelinin işlem sırasında maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri eksiksiz bir şekilde kullanması oluşabilecek sorunlara karşı önlem olur.
 • Böcek ilaçlama işlemi bittikten sonra ortamın iyi bir şekilde havalandırılması ilacın olumsuz etkisinden arındırılmasında önemlidir.

Öncelikli amacı halka hizmet olan Güneş İlaçlama firmamızda pire ilaçlama, hamam böceği ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamaları büyük bir özveri ile yapılmaktadır. 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı olan firmamızı günün her saati arayabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemleri yok edilecek haşereye göre değişkenlik gösterir. Eğer sorun fare ise, fare istasyonları tekniği ile yapılan fare ilaçlama işleminde farklı yöntemler kullanılır. Burada bilmeniz gereken en önemli detay ise firmamızda bütün ilaçlama tekniklerinin son teknolojiye uygun olduğu ve piyasa fiyatların altında bir fiyatla yapıldığıdır. Pire gibi küçük ve herkesin hayatında bir kez de olsa karşılaştığı haşerenin varlığını yok etmek için yaptığımız pire ilaçlama işleminde faydalandığımız püskürtme yönteminde kullandığımız pire ilacı Sağlık Bakanlığından onaylıdır ve hiçbir zararı yoktur. Şirketimizde haşere sorununda başvurduğumuz böcek ilaçlama yöntemleri;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama
 • Fare İstasyonları olarak sıralanabilir.

Haşerelerin hayatınızı kabusa çevirmesine izin vermek istemiyorsanız sektörün öncü ismi Güneş İlaçlama firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, Çağrı Merkezimizden ilaçlama randevusu talep edebilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72