Böcek ilaçlama süreçlerinde dikkat edilmesi gereken bazı genel hususlar vardır. Çünkü ilaçlama uygulamaları insan sağlığını doğrudan etkileyen bir eylemdir. Yaşam alanlarınızın haşere ve böceklerle dolu olması ayrı bir risk taşırken, profesyonel anlamda bir destek almadan ilaçlama uygulamalarını amatör bir biçimde ilkel yöntemlerle uygulamaya çalışmakta bir o kadar önem arz etmektedir. İşte tam da bu noktada ilaçlama şirketlerinin bu alanlarda katkı sağlaması gerektiği düşünülmektedir. Katkıdan kasıt, her işin bir uzmanlık alanı olduğudur.

Böcek ilaçlama firmalarının çıkış noktası, böceklerin ev ve iş yerlerimizde mikrop ve tahribata neden olmaları gerekçesiyle ortaya çıkmıştır. Uzman ekip ve ekipmanlara sahip olan ilaçlama firmaları,  profesyonel kurum ve kuruluşlar bu konuda haşereleri güvenle kontrol alma sürecinde size her aşama da destek olacaklardır.

Haşereler ise kendi içinde fiziki ve biyolojik yapıları gözetmeksizin sınıflara ayrılırlar. Haşere grubunu oluşturan böcek türleri, kemirgenler, parazitler, asalaklar, uçan zararlı canlı türleri ve sürüngenler, insanların yaşam alanlarında olumsuz etkilere neden olurlar. Böcek ilaçlama şirketleri, insanların yaşam alanlarını kısıtlayan, tehlikelere nedene olan zararlı türleri açığa çıkarmak, tespit etmek ve çözüme kavuşturmak için mücadele etmektedirler.

Böceklerin ev ve iş yerlerine hangi kanallarla sızdığı konusu da ayrı bir durumdur. Çoğu zaman insanlar bu ayrıntıyı da gözden kaçırmaktadır. Böcekler ev ve iş yerlerimize her daim sızar ve bu konuda insanların alması gereken önlemler olsa da mutlak süratle ilaçlamanın yapılması gerekmektedir.

Genellikle böcekler ev ve iş yerlerimize bazı basamakları aşarak girerler. Böceklerin rutubetli ve nemli ortamları çok sevdiğini hatta bazen dışarıdan satın aldığımız eşyaların üzerinden bile sızabilmektedir.

Haşerelerden etkin olarak kurtulmanın yolu ilaçlama yapmaktır.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72