Böcek ilaçlama nasıl yapılır? Diye aklından geçiren ve bu işin zahmetli olduğunu zannederek bireysel mücadeleye girişen vatandaşlarımızın unuttuğu bir şey var. Böcekler amatör yollar ile yok edilemeyecek kadar tehlikeli, zararlı canlılardır. Yaz aylarında saklandıkları yerlerden çıkarak yaşam alanımıza doğru ilerleyen böcekler dolaştıkları yerlerden aldıkları bütün mikropları salya ve dışkıları ile bize bulaştırırlar. Sağlık sorunlarının yaşanmasında en önemli faktör olan böceklerden kurtulmak için böcek ilaçlama şirketleri ile iletişime geçip ilaçlama randevusu almalısınız. Kalabalık yerlerde sıklıkla karşılaşılan pire sorunu rutin yaşam dengenizi bozacak kadar sıkıntılı bir durumdur. Vatandaşların genel manada böcek ilaçlama olarak bildiği uygulamalar, ilaçlama şirketlerin farklı adlandırılır. Pire ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, fare ilaçlama gibi. Karşılaşmış olduğunuz haşerenin türü ne olursa olsun vakit kaybetmeden sektörde 20 yıllık geçmişe sahip Güneş İlaçlama firmamıza 7/24 kesintisiz ulaşabilir, Çağrı Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemleri, böcek ilaçlama şirketlerinin uzun yıllar üzerinde yapmış oldukları çalışmalar ile modern halini almış profesyonel metotlardır. Hafızalarımızın kutu köşelerinde bıraktığımız fare kapanları ile yaptığımız fare ilaçlama sonrasında karşımıza çıkan o korkunç görüntü artık yok. Bizlere güvenerek ev ilaçlama gibi ciddi bir işte destek alan vatandaşlarımıza hizmet sunarken, sağlıklarını riske atacak bütün unsurlara yönelik tedbir alınır. Haşerenin türüne ve yoğunluğuna göre belirlenen böcek ilaçlama yöntemleri bütün haşereler üzerinde %100 garantili sonuç vermektedir. Yine pire ilaçlama sırasında kullandığımız ULV cihazları ile yapılan püskürtme yönteminde pireler yaşam alanınızdan tek tek yok edilir. Şirketimizde haşerelere yönelik uygulanan böcek ilaçlama yöntemlerini adlandırılacak olursak;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Ev ilaçlama uygulamalarında kaliteli ve sorunsuz hizmet veren firmamızda bütün personellerimiz ilaçlama eğitimine sahiptir. “Önce Müşteri Memnuniyeti” diyen firmamıza günün her saati ulaşabilir, haşerelerden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Şirketleri

Böcek ilaçlama şirketleri sektörde haşerelere profesyonel sonuçlara üreten yetkili kuruluşlardır. Ancak bütün sektörlerde olduğu gibi böcek ilaçlama alanında da işini iyi yapan yerler ile çalışmanız oldukça önemlidir. Zira bu alanda amacı sadece para kazanmak olan firmaların sayısı bir hayli yüksek. Bu bağlamda böcek ilaçlama şirketleri arasında lider koltuğuna oturmuş Güneş Böcek İlaçlama firmamız ile iletişime geçerek profesyonel ilaçlama yapmanın ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72