Kan emici grubunda yer alan pireler, yaşadığımız alanlara genellikle evcil hayvanlarımız aracılığıyla yayılmaktadır. Bu sebeple pireyle mücadelede ilk alacağımız önlem evcil hayvanlarımızı düzenli olarak veteriner hekimlere kontrol ettirmek olacaktır. Pireyle mücadelenin bir diğer adresi de pire ilaçlama firmalarıdır. Beyoğlu Pire İlaçlama, Beyoğlu halkının pire sorunuyla ilgilenmek üzere günün her saati hizmetinizdedir.

Pireyle mücadele dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da, pire sorunun ciddi boyutlarıdır. Bu ciddi boyutlar sebebiyle en hızlı şekilde müdahale edilmesi gerekmektedir.

PİRELER VE İNSAN SAĞLIĞINA ETKİLERİ

Pireler kan emici özellikleri sebebiyle, sürekli konakçı değiştirmektedir. Bu değişim sırasında da konakçılar arası çeşitli mikrop ve hastalığı da beraberinde taşımaktadır. Bu da özellikle insan sağlığı açısından oldukça tehlikeli ve risklidir. Pireler aracılığıyla insanlara bulaşan hastalıklar, veba, humma, tifüs, kuduz gibi ölümcül hastalıklarla birlikte, çeşitli cilt ve deri hastalıklarıdır. Pire ısırıkları deride aşırı yanma ve kaşınma meydana getirir. Kızarıklıklar ve baloncuklar oluşur. Bu bölgeleri kaşımak ciddi deri hastalıklarına yol açacaktır. Bu sebeple pire ısırıkları asla kaşınmamalıdır. Isırılan bölgelerin temiz su ve deterjanla yıkanması ve daima temiz tutulması önerilmektedir. Herhangi bir pire ısırmasında veya istilasında derhal ilaçlama firmalarıyla ve sağlık kuruluşlarıyla irtibata geçilmelidir. Erken müdahale her türlü hayat kurtaracaktır.

PİRE İLAÇLAMA FİRMALARI

Pire istilasında en etkili ve kesin sonuç için bir ilaçlama firmasıyla irtibata geçilmelidir. Çünkü kişisel müdahaleler, hızla üreyen ve zıplama özelliği bulunan pirelerin imhasında maalesef yeterli değildir. İnsan sağlığı açısından riskini de göz önünde bulunduracak olursak, pirelerin imhası için en hızlı ve etkili çözüm pire ilaçlama firmaları tarafından gerçekleştirilecektir.

Beyoğlu pire ilaçlama firmaları da, Beyoğlu halkının herhangi bir pire probleminde derhal önlemler alarak, çözüm olanakları oluşturmaktadır. Bu önlemler ve yöntemleri gerçekleştirirken kullandıkları ilaçlar insan sağlığını korumayı amaçlayan ilaçlardır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan ilaçlar, ilaçlama sırasında insan bünyesine zarar vermeyecek şekilde üretilmektedir. İlaçlar hem pirelerin kökten imhasında etkilidir, hem de insan sağlığını riske atmamaktadır. Beyoğlu Pire İlaçlama firmaları, vatandaşın bütçesine uygun koşullarda ve çözüm konusunda güven veren hizmetler sunmaktadır.

 

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72