Beylikdüzü

İstanbul Böcek İlaçlama Servisi

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde standart fiyatlar ve zamanında servis garantisi ile çalışıyoruz.

Bilgi Alın

İletişime Geçin

Tüm haşere problemleriniz için firmamızdan randevu alabilirsiniz

Tüm Haşereler

30’dan fazla haşere türü için en güvenilir ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İletişime Geçin

Hemen ilaçlama servisi çağırmak için bizi arayın ve randevunuzu oluşturun.

İstanbul’un her semtinde hizmet veren Firmamız, Beylikdüzü böcek ilaçlama servisi ile de sizlere hizmet sağlamaktadır. Haşere problemleri sıklıkla karşılaştığımız durumlar arasında yer almaktadır. Bu sorunların çözümü ise, ancak bu alanda faaliyet gösteren şirketler ile mümkündür. Haşere türlerinden bireysel müdahaleler ile kurtulmaya çalışan kişiler kalıcı çözümlere ulaşamayarak ileride daha da büyük sorunlarla karşılaşmaktadır.

Beylikdüzü böcek ile mücadele firması olarak sizlere sevdiklerinizle birlikte daha sağlıklı ortamlar sunmak için çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz. İnsan gıdaları ve özellikle insan kanı emerek beslenen haşere türleri son derece tehlikelidir. Haşere türlerinden insanlara çok sayıda hastalık geçerek sağlık sorunlarının yaşanmasına sebebiyet vermektedir. Veba, humma, verem, sıtma, parazitsel hastalıklar, cilt hastalıkları, tifüs, dizanteri, grip haşere ve fare türlerinden geçen bazı hastalıklardır.

En çok böcek ilaçlama yaptığımız haşere türleri;

  • Kalorifer böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, Amerikan hamam böceği, karafatma, uyuz böceği
  • Örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, tesbih böceği, kulağakaçan böceği
  • Yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, mite, tatarcık, gümüş böceği, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, Alman hamam böceği
  • Lağım faresi, çatı faresi, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi

Beylikdüzü firmamız  müşterilerine Sağlık Bakanlığı onaylı hizmet vermektedir. Bunun dışında ilaçlarımız, ziraat mühendisleri tarafından üretildiğinden insanlara ve çevreye hiçbir yan etkileri bulunmaz. 7/24 bizlere ulaşabilir, her tür böcek, haşere sorunlarınız için yardım alabilirsiniz. Sıvı, kokulu, kokusuz ve jel ilaç yöntemleri ile uygulanan ilaçlı mücadele tekniklerimiz, haşere sorunu yaşanan tüm alanlarda uygulanmaktadır.

Böcek ilaçlama Beylikdüzü; Gürpınar, Kavaklı, Yakuplu, Cumhuriyet Mahallesi, Adnan Kahveci, Barış, Dereağzı, Büyükşehir, Sahil ve Marmara ve tüm Beylikdüzü mahallelerinde aynı olan böcek ile etkin mücadele fiyatları ile hizmetine devam etmektedir. Müşteri temsilcilerimiz en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunarak 7/24 hizmet vermektedir.

Sıklıkla ilaçlama servisi talebi aldığımız haşere türlerini görün

Pire İlaçlama

Pire ilaçlaması ve pire ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Fare İlaçlama

Fare ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Bit İlaçlama

Bitler ile mücadele hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kene İlaçlama

Kenelerden kurtulma yolları ve daha fazlası...

Mücadele ettiğimiz tüm haşere türlerini görmek ister misiniz? Tüm haşereleri görün