Beylerbeyi Böcek İlaçlama servisimiz, Üsküdar Böcek ilaçlama şubemizin bünyesinde faaliyetlerine 7/24 kesintisiz olarak devam etmektedir. Haşerelerin yaşam alanlarınızdan tamamıyla temizlenmesi için müdahale eden ilaçlama servisimiz, sağlığınıza değer vermektedir.

Haşerelerin bulaştırdığı hastalıkların bilincinde olmadığımız için, evde ki bebek ve yaşlılar üzerinden hayati tehditler savurduklarını göremediğimiz için belki bir şey yapamıyoruz. Mikroplar zaten hiçbir zaman gözle görülmezler. Haşerelerin çoğu mikrop yayarak ölümcül hastalıklara yakalanmamıza neden olurlar. Bu yüzden yapılması gereken en iyi yöntem dışarıdan bir böcek ilaçlama firmasından destek almanızdır.

Haşerelerin Bulaştırdığı Hastalıklar Nelerdir?

Verem, veba, tifüs, astım, sıtma, humma, dizanteri, lyme, Akdeniz ateşi, kırım Kongo kanamalı hastalığı, cilt hastalıkları, gıda zehirlenmeleri, alerjik reaksiyonlar ve daha pek çok hastalığa neden olurlar.

Haşerelerle Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

Haşerelerle mücadele ve yöntemleri beş ana başlık altında toplamamız mümkündür. Haşereler tür ve özellik olarak birbirilerinden ayrılırlar. Bu durum onların farklı yöntemlerle kontrol altına alınmalarını sağlamaktadır. Haşereleri en güvenli şekilde kontrol altına almak için, mutlaka uzman kişi ve kurumlarla çalışılmalıdır.

Mücadele esnasında insanların en sık düştüğü hatalardan biri de piyasada ucuza satılan ilaçların amatörce ve ilkelce uygulanmasıdır. Sizler sakın bu tür hatalara düşmeyin. Korsan ilaçlar sizi ve sevdiklerinizi zehirler ve alerjik reaksiyonlara tabii tutar. Bu nedenle profesyonel firmalardan şaşmamanızı öneriyoruz. Paranız ve sağlığınızı riske atmayın. Sağlıklı yaşam alanları için ilaçlama şarttır.

En sık yaptığımız ve garantili olarak müşterilerimize sunduğumuz uygulama ve yöntemler;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare İstasyonları ve Fare düzenekleri

Beylerbeyi haşere ilaçlama servisimiz 7/24 hizmet vermektedir. İlaçlama sektöründe kullandığı yöntem ve uzman kadrosuna sahip olan firmamız sizlere hizmet etmek için bir telefon uzağınızda bekliyor. İlaçlama yapmak istediğiniz alanlar için çağrı merkezimizden dilediğiniz saatler için randevu talep edebilirsiniz. Beylerbeyi Böcek İlaçlama firmamız, ilaçlama yaparken geride asla leke ve iz bırakmaz.

 

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72