Kurumsal firmamızın, İstanbul Beşiktaş şubemize bağlı faaliyetlerini sürdüren Bebek böcek ilaçlama servisimiz haşere ve haşere türlerinin güvenle kontrole alınması konusunda kesintisiz 7/24 hizmet vermektedir.

Haşerelerin günlük hayatımızda yeri oldukça basite alınmaktadır. Oysa haşerelerin varlığı bakteri ve mikrop üremesinden başka bir şey değildir. Mikropların yaygın olduğu ev ortamları doğrudan virüs ve hastalıkları beraberinde getirir.

Böcek İlaçlama Nedir?

Böcek ilaçlaması; ev ve iş yerlerimizde yaşam alanlarımızı istila eden zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması için uygulanan etkili bir yöntemdir.  Böcek ilaçlaması yapmak için öncelikle böceklerin bulunduğu alanların tespit edilmesi gerekmektedir. İlaçlama yöntemleri ve uygulamaları bireysel olarak yapılacak işlemler değildir. Deneyim, destek ve profesyonellik gerektirir. Kendi başımıza yapacağımız bir ilaçlama uygulamasının haşereleri daha çok besleyeceğini ve çoğaltacağını bilemeyiz.

İşte bu yüzden Bebek böcek ilaçlama servisimizde mutlaka destek alınması gerekmektedir. İlaçlama servisimiz, size her aşamada gereken tüm destekleri sağlıklı bir şekilde sağlayacaktır.

Garantili Yöntemlerimiz

Sektörde neredeyse 20. Yılını tamamlayacak olan firmamız, yenilikçi, modern ve teknolojinin her daim takipçisidir. Sahip olduğumuz ekip ve ekipmanlar birer teknoloji dehasıdır.

Bu modern hizmet anlayışı ile etkili ve garantili yöntemlerimiz;

  • Sıvı İlaçlama,
  • Jel ilaçlama,
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Eğitimli kadromuz ilaçlama hizmeti sunarken gayet titiz davranmaktadır. Kıdemli Ziraat mühendislerimiz, Danışman Veterinerler, Merkez Operasyon sorumlularımız, Saha personellerimiz ve 7/24 kesintisiz hizmet veren çağrı merkezi personellerimizle sizlere kaliteli, güvenli, ekonomik ve garantili ilaçlama hizmeti sunuyoruz. İlaçlama hizmetimizden ve düşük fiyat fırsatlarımızdan hemen yararlanmak istiyorsanız, müşteri temsilcimizi ya da sitemiz üzerinden talep formunu doldurarak randevu almanız yeterlidir. Arayın gelelim, sizde çevrenizdeki tüm haşerelerden kurtulun.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72