Haşere sorunu ile uğraşan pek çok insan bireysel tedbirlerle bunu aşabileceğini sanır. Ancak eskiden kullanılan sprey ya da tablet gibi ürünler sadece geçici çözüm sağlamaktadır. Kalıcı bir çözüm için mutlaka ilaçlama yapılmalıdır. İlaçlama ise kaliteli ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlardan oluşmalıdır. İlaçlama türüne göre farklılık gösterebilir. Sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare ilaçlama teknikleri uygulanmaktadır. Hangi tekniğin uygulanacağı ise haşere sorununa göre farklılık gösterecektir. Sorun ne olursa olsun önemli olan haşere sorununu tamamen ortadan kaldırmaktır. Bunun için ister ev olsun ister işyeri detaylı bir şekilde analiz edilmeli ve köşe bucak demeden titizlikle ilaçlanmalıdır. Yılların deneyimli böcek ilaçlama firması Güneş Böcek İlaçlama, İzmir, Kocaeli ve İstanbul’da yürüttüğü ilaçlama çalışmaları ile adından söz ettirmektedir. Bu kapsamda İstanbul’da Bayrampaşa böcek ilaçlama servisi ile ilçe sakinleri rahat bir nefes almaktadır.

Bayrampaşa Böcek İlaçlama Servisi

İlaçlama işlemlerini garantili bir şekilde yürüten Güneş Böcek İlaçlama kaliteli ilaçları ve uzman kadrosu ile haftanın 7 günü 24 saati hizmet verirken müşterilerinin ilaçlama adına istedikleri tüm hizmetleri gerçekleştirmektedir. Haşereler çok çeşitli olmakla beraber verdikleri zararlar çeşidine göre değişiklik gösterebilir. Hamam böceği, akrep, karınca, arı, sivri sinek, kara sinek, fare, deri böceği, tahta kurdu, bit, pire, güve, kene ve daha pek çok çeşit haşere bulunmaktadır. Bu haşerelerin bazıları ısırma ya da sokma ile zarar verirken bazıları yumurta, dışkı ya da salgı bırakma gibi dolaylı yoldan zarar verir. Ancak tek gerçek vardır ki o da bu haşerelerden hızlı bir şekilde kurtulmanın gerekliliğidir.

Fare, hamam böceği gibi canlılar genellikle lağım, bodrum gibi yerlerde yaşarlar ve buralardan getirdikleri bakteri ve mikropları mutfaklarımıza taşırlar. Dünyada gıda zehirlenmelerinin en büyük sebebi olarak bu tür canlılar gösterilmektedir. Gıdalarla temasa girdiklerinde dışkı ya da salgılarını bırakmakta ve bu da toplu gıda zehirlenmelerine neden olmaktadır. Bu sebeple restoran, yemekhane gibi yerlerde ilaçlama belirli aralıklarla mutlaka yaptırılmalıdır.

İlaçlama restoran da dahil olmak üzere, ev, okul, iş merkezi, alışveriş merkezi, fabrika, site, apartman, villa, hastane, park, bahçe, piknik alanı ve akla gelebilecek her yerde yapılmaktadır. Siz de haşere sorunu yaşıyorsanız yılların deneyimli firması Güneş Böcek İlaçlama firmasını arayarak hızlı ve garantili ilaçlama işlemi alabilirsiniz. Bayrampaşa böcek ilaçlama servisi burada oturan sakinlerin tüm ilaçlama işlemlerini yapmaktadır.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72