Kurumsal firmamız, Barbaros böcek İlaçlama şubesiyle, çevredeki her noktaya böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Böcek ilaçlaması yapmak çok zor bir iştir. Aynı şekilde böceklerle tek tek uğraşmakla sonunun gelmeyeceğini de biliyoruz. İşte bu noktada profesyonel böcek ilaçlama firmalarıyla irtibat kurmamız gerekmektedir. Böcek İlaçlama sektöründe öncü olan lider firmamız çevrenizde ve hayatınızı istila eden en dar alanlarda bile haşerelerle mücadele etme konusunda uzmandır. Yaşam alanlarınızı kısıtlayan başka türde zararlı canlılar da olabilir. Biz insan hayatını tehdit eden en küçük canlı parazitleri de yok ediyoruz.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Zararlı Canlılar

İstanbul’un her ilçesinde faaliyet gösteren, her semtinde şubesi olan firmamızdan gelen talep ve şikayetler sonucunda en sık ilaçlama yaptığımız haşere cins ve türlerini şöyle sıralamak mümkün; Akrep, yılan, çıyan, pire, kene, bit, tahtakurusu, danaburnu, kertenkele, salyangoz, mayt, halı böceği, hamamböceği, Amerikan hamamböceği, Alman hamamböceği, kalorifer böceği, ev faresi, lağım faresi, fındık faresi, sivrisinek, sinek, örümcek, karınca, tespih böceği, güve, çekirge, yaban arısı, eşek arısı gibi türleri ilaçlayarak yaşam alanlarında yeni bir nefes yeni bir soluk olma yolunda ilerliyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Firmamız haşerelerin olduğu her noktaya böcek ilaçlaması yapmaktadır. Hastaneler, okullar, ev ve iş yerleri, sağlık kuruluşları, dispanserler, depolar, ardiyeler, ambarlar, fabrikalar, binalar, dükkanlar, pastaneler, alışveriş merkezleri, Askeri birlikler, unlu gıda mamulleri üretim tesisleri, havaalanları, uçaklar, otobüs terminalleri, otoparklar, sinema salonları, otobüsler, restoranlar, cafe bar, çay bahçeleri, park ve bahçe alanları, açık araziler, ofis katları, oteller.

Çevrenizde, türünü saptayamadığınız, sağlığınızı tehdit eden her türlü zararlı canlı türleri için mutlaka bizi arayınız. Firmamızın Barbaros şubesi, 7/24 müşterilerine hizmet vermektedir. Haşerelerden kurtulmak için çağrı merkezimizi aramanız ve randevu almanız yeterlidir. Firmamız, uzman ekip ve ekipmanlarıyla, daima kalite, güven ve en ekonomik fiyatlarıyla hizmetinizdedir.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72