Bakırköy

İstanbul Böcek İlaçlama Servisi

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde standart fiyatlar ve zamanında servis garantisi ile çalışıyoruz.

Bilgi Alın

İletişime Geçin

Tüm haşere problemleriniz için firmamızdan randevu alabilirsiniz

Tüm Haşereler

30’dan fazla haşere türü için en güvenilir ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İletişime Geçin

Hemen ilaçlama servisi çağırmak için bizi arayın ve randevunuzu oluşturun.

Bakırköy böcek ilaçlama firması olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde 7 gün 24 saat böcek  ve haşerelere karşı mücadele hizmeti veriyoruz. Zararları ve sakıncaları saymakla bitmeyen böcek haşere ve kemirgenleri evlerinizden ve diğer yaşam alanlarından temizlemek için böcek ve haşere ilaçları ile etkili mücadele uygulamalarının yaptırılması sağlığınız açısından son derece önemli ve zorunlu bir husustur. Bu nedenle bizimle iletişime geçebilir, bu sorunu ortadan zahmetsizce kaldırabilirsiniz.

Haşere Ve Böceklerin Zararları

  • Yaşadığımız alanlarda bulunan besin maddelerine ve çevremizde kullandığımız eşyalara zarar verirler.
  • Temas ettikleri her şey üzerinde mikrop, bakteri, koku ve pislik bırakırlar.
  • Bıraktıkları bu zararlı mikroorganizmalar insanlara çok sayıda hastalık bulaştırır.
  • Fare gibi kemirgen türleri insanlara en fazla hastalık bulaştıran canlılardır. Etraflarında bulunan her şeyi kemirebildikleri için tehlikelidirler ve ciddi maddi kayıplara neden olurlar.
  • Bazı böcek ve haşere türleri ölü böceklerden beslendikleri için, yedikleri böceklerde bulunan diğer mikrop ve pislikleri de yine çevremize taşırlar.
  • Böcek ve haşereler sadece insanlara değil evcil ve kümes hayvanlarına da çeşitli hastalıklar bulaştırırlar.
  • Bazı tür haşereler ve böcekler, koli, veba, kolera, dizanteri, tüberküloz, tifo, gibi ölümcül sonuçlar doğurabilecek olan hastalıkları da taşıyıcı olabildikleri için, bu hastalıkları meydana getiren bakteri ve mikropları etrafımızda temas ettiğimiz alanlara yayarlar.
  • Bazı böcek türlerinin insanlara bir zararı olmamaktadır. Çekirge ve güve gibi. Ancak bu canlılar ekili alanları ciddi oranda talan ettikleri için büyük maddi kayıplara sebep olmaktadırlar.
  • Akrep, yılan, katil böceği, örümcek, kene gibi böcek ve sürüngen türleri zehirli türlerin başında gelmektedir. Bu tür canlılar ısırdıkları zaman insan yaşamına son verdirecek güçte zehri kana enjekte ederler.
  • Pire gibi kan emici özelliği olan haşereler ise hayvanlardan insanlara, insanlardan insanlara ve yine insanlardan hayvanlara hastalık taşıyıcıdırlar ve ciddi sağlık sorunlarına sebep olurlar.

 

Yukarıda saydığımız ve daha saymadığımız çok sayıda zararı önlemek, sağlığımızı korumak ve güvene almak, bu tür canlılardan kurtulmak için böcek, haşere ve kemirgenlere yönelik mücadele ilaçları uygulamalarının yaptırılarak mücadele edilmesi şarttır. Bunun için de böcek ilaçlama firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Firmamız, Bakırköy’deki tüm semtlerinde özel ve resmi kamu kuruluşlarında, kapalı ve açık mekânlarda, tarım alanlarında, hayvancılık alanlarında, kongre fuar alanlarında, Hastane, Okul, Yurt, Bina, Bodrum, Toplu taşıma araçları gibi tüm alanlarda ilaçlı mücadele hizmeti vermektedir.

Böceklerle Mücadele Neden Önemlidir ?

Ekosistem dengesinin bozulması, dünya düzeni için son derece önemli bir sorundur. Her canlı türünün ekosistem dengesinin sağlanmasında büyük görevleri vardır. Bu görevlerin aksaması canlılar arası tehlikeleri meydana getirir. Böceklerin insanların yaşam alanlarına sızması da bunlardan biridir. Bu büyük sorun karşısında savunma yapmak biz insanlar için bir mecburiyettir. Bu nedenle böcek ilaçlama şirketi olarak sizlere böceklerle mücadele konusunda profesyonel destek sunuyoruz.

 

İklimsel değişimler, su alanlarının ve yeşil alanların azalması, kuraklıklar, enerji kıtlığı gibi olumsuz etkenler, canlılar üzerinde büyük yaşamsal değişimlerin yaşanmasına neden olmuştur. Bunlardan biri de böcekler, haşereler ve kemirgenlerdir. Doğal yaşam alanlarının daralması ile bu zararlı canlılar, beslenebilmek ve yaşamlarını sürdürebilmek için insanların yaşam alanlarına girmektedir. Son yıllarda içinde bulunduğumuz mekânlarda sıkça karşılaştığımız böceklenme sorunu da bundan kaynaklanmaktadır.

 

Bu tür canlılar nemli, kirli, pis yerlerde çok daha fazla barınırlar. Çöplük, kanalizasyon, lağım gibi alanlardan çıkarak evlerimize, iş yerlerimize, apartmanlarımıza dadanan bu canlılar, taşıdıkları mikrop bakteri ve zararlı mikroorganizmaları da bizlere yaklaştırır ve hastalık yayarlar.  Bu canlılardan kurtulmak için böcek ilaçlaması yaptırmamız büyük önem taşımaktadır. Aksi durumlarda çok büyük ve ciddi sağlık problemleri ile karşılaşma riskiniz artar.

 

Bu tür canlılar dirençleri yüksek canlılar oldukları için bireysel yöntemlerle kendileriyle mücadele edilmesi başarılı sonuç vermemektedir. Bakırköy firmamız, işinin ehli, eğitimli profesyonel ve uzman ekibimizle sektörde tüm haşere böcek ve kemirgenlere karşı 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde olduğu gibi Bakırköy’de de sizlere verdiğimiz hizmette garanti sunuyoruz.

Uygun fiyatlarımız, ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanan özel böcek ilaçları ve mücadele teknolojilerimiz ile kalitemizi sizlerle paylaşıyoruz. Sağlığınızı riske atmamak için siz de profesyonel ilaçlama şirketlerini tercih etmelisiniz. Aksi durumda hem sağlığınızdan hem paranızdan olmanızın yanı sıra yaşadığınız böcek sorununu da sonuca ulaştıramazsınız. Bazı deneyimsiz firmalar tarafından kullanılan yanlış ilaç ve teknikler yüzünden böceklenme sorununun daha da büyüdüğü olayların yaşandığını biliyoruz. Bu nedenle tercihinizi ismini kanıtlamış firmalardan yapmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Sıklıkla ilaçlama servisi talebi aldığımız haşere türlerini görün

Pire İlaçlama

Pire ilaçlaması ve pire ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Fare İlaçlama

Fare ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Bit İlaçlama

Bitler ile mücadele hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kene İlaçlama

Kenelerden kurtulma yolları ve daha fazlası...

Mücadele ettiğimiz tüm haşere türlerini görmek ister misiniz? Tüm haşereleri görün

İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde sabit fiyatlar ve zamanında servis garantisi

Avcılar İlaçlama

Adalar İlaçlama

Arnavutköy İlaçlama

Ataşehir İlaçlama

Bağcılar İlaçlama

Bahçelievler İlaçlama

Bakırköy İlaçlama

Başakşehir İlaçlama

Bayrampaşa İlaçlama

Beşiktaş İlaçlama

Beykoz İlaçlama

Beylikdüzü İlaçlama

Beyoğlu İlaçlama

Büyükçekmece İlaçlama

Çatalca İlaçlama

Çekmeköy İlaçlama

Esenler İlaçlama

Esenyurt İlaçlama

Eyüpsultan İlaçlama

Fatih İlaçlama

Gaziosmanpaşa İlaçlama

Güngören İlaçlama

Kadıköy İlaçlama

Kağıthane İlaçlama

Kartal İlaçlama

Küçükçekmece İlaçlama

Maltepe İlaçlama

Pendik İlaçlama

Sancaktepe İlaçlama

Sarıyer İlaçlama

Silivri İlaçlama

Sultanbeyli İlaçlama

Sultangazi İlaçlama

Şile İlaçlama

Tuzla İlaçlama

Ümraniye İlaçlama

Üsküdar İlaçlama

Zeytinburnu İlaçlama