Ekonomik, güvenilir ve kalıcı hizmetler sunan kurumsal firmamızın İstanbul Başakşehir şubesine bağlı faaliyet gösteren Bahçeşehir böcek ilaçlama servisimiz, zararlı canlı türlerini güvenle kontrol altına alma konusunda tüm kitlelere 7/24 hizmet vermektedir. Böcek ilaçlaması sağlığımız için yapmamız gereken ve asla ertelememesi gereken bir uygulamadır.

Haşere ve zararlı canlı türlerinin sağlığımız üzerinde oluşturduğu tehditler oldukça fazladır. Alerjik hastalıklar, salgın hastalıklar ve hatta ölümcül sonuçlara kadar uzanabilen hastalıklara sebep olmaktadırlar. Firmamız bu konuda profesyonel destek almanız için hizmetinizdedir.

Haşere ve diğer zehirli ve zararlı canlı türlerinin etrafa yaydığı hastalıklar; Veba, verem, dizanteri, Akdeniz benekli ateşi hastalığı, Kırım kongo kanamalı ateşi, tifüs, lyme hastalığı gibi önemli hastalıklara sebep olmaktadır.  Yaşam alanlarınızı kaplayan ve durmadan mikrop yayan bu zararlı canlı türleri için mutlaka Bahçeşehir servisimizden destek alınız.

Hastalık Yayan Haşere Türleri

Dünya üzerinde çeşitli noktalarda yapılan araştırma ve analizler sonucunda, evlerimizde aynı havayı soluduğumuz pek çok minik zararlı canlı türünün, kendinden büyük hastalıklara sebep olduğu kanıtlanmıştır.  Mesela bir kalorifer böceği türünün kanser yaydığı yapılan gözlemler neticesinde doğrulanmıştır. Aynı zamanda farelerde çeşitli hastalıklar yaymaktadırlar. Ama genel olarak sıralamak gerekirse, Fare, Hamamböceği, pire, kene, bit, zehirli örümcekler, mite, sivrisinek, kertenkele, çıyan.

Bahçeşehir servisimiz, sizi bunaltan ve sağlığınızı tehdit eden yırtıcı hayvanlar, deniz mahsulleri, yırtıcı kuşlardan da korumakta ve güvenle kontrol altına almaktadır.  7/24 hizmet veren firmamıza günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Randevu alarak istediğiniz saat aralığında ilaçlama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ekonomik Fiyat ve Garantili hizmet anlayışına sahip firmamızı arayarak destek alabilirsiniz. Bizi arayarak sizde zararlı canlı türlerinden anında kurtulabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72