Bahçelievler Fare İlaçlama, Bahçelievler halkının her türlü fare problemine karşı hizmet veren bir ilaçlama firmasıdır. Yaşam alanlarımıza kadar girebilen bu zararlı canlı türleriyle mücadele için, ilaçlama firmaları etkin ilaçlama yöntemleriyle halkın hizmetinde yer almaktadır. Fare de evlerimizde ve ofislerimizde dönem dönem denk geldiğimiz ve yaşam kalitemizi düşüren, hem psikolojik hem de sağlıksal olarak olumsuz etkileri olan bir canlı türüdür.

FARELER VE İNSAN SAĞLIĞINA ZARARLARI

Fareler yaşadıkları alanlar nedeniyle, her türlü mikrobun taşıyıcısıdır. Bu sebeple insan sağlığı açısından oldukça tehlikelidir. Yaşam alanlarımıza kadar girebilen bu zararlı canlıların önüne geçmeye çalışmazsak, çeşitli hastalıklara davetiye çıkarmış oluruz. Genellikle kanalizasyonları ve lağımları yerleşke olarak belirleyen fareler, mevsimsel değişiklikler ile birlikte kendine yeni yaşam alanları aramaya başlamaktadır. Besin ihtiyacını rahatlıkla karşılayabileceği yerlerden biri de evlerimizin içi olmaktadır. Elastiki yapılarıyla her türlü kenar ve delikte geçebilme kabiliyetine sahip olan fareler, evlerimizin için yerleştikten sonra da belli bir süre kendilerini fark ettirmezler. Genellikle gece yarıları, insan sesinin azaldığı saatleri bekleyerek ortaya çıkmaktadırlar. Fakat geçiş noktalarına bırakmış oldukları yapışkanlı salgılarıyla, dışkılarıyla ve amonyak tarzı kokularıyla kendilerini tespit etmemiz mümkündür.

Fareler üzerlerinde taşımış oldukları mikroplarla ve salgılamış oldukları salgılarıyla insan sağlığını tehdit etmektedir. Bu sebeple evlerimizde farelerin istilasına uğrayan bölgelerin ve geçiş noktalarının dikkatli bir şekilde temizlenmesi ve steril hale getirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde, veba, humma, tifüs ve bağırsak hastalıklarına yakalanmak an meselesi olabilir. Bu sebeple herhangi bir fare istilasında derhal fare ilaçlama firmalarıyla irtibata geçilmelidir. Fare ilaçlama firmaları, çeşitli kimyasal madde ve yöntemle, evlerimizi ve ofislerimizi farelerden arındırmayı başarmaktadır. Farelerden kendi imkan ve müdahalelerimizle kurtulmak da mümkündür. Fakat ilaçlama firmaları bu konuda uzun vadeli bir garanti vermektedir.

Bahçelievler Fare İlaçlama firmaları da, Bahçelievler halkının fare istilalarından kurtulabilmesi için günün her saati hizmet vermektedir. Profesyonel ekipleriyle birlikte, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla her türlü fare mağduriyetini ortadan kaldırmaktadır.

FARE İLAÇLAMA FİYATLARI

Fare ilaçlama firmaları, halkın bütçesine uygunluk göstermektedir. Her ne kadar kendi olanaklarımızla farelerden kurtulmak, ekonomik anlamda daha uygun gibi görünse de, hem zamansal açıdan hem sağlık açısından bir fare ilaçlama firmasıyla irtibata geçilmesi daha uygun olacaktır. Bahçelievler Fare İlaçlama firmaları da, halkın bütçesiyle dost, sağlık öncelikli yöntemleriyle, günün her saati Bahçelievler halkına hizmet sunmaktadır.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72