İlaçlama sektöründe uzun yıllardan beri faaliyet gösteren şirketimizin İstanbul Sarıyer şubesine bağlı olarak çalışmalarını sürdüren Bahçeköy böcek ilaçlama servisimiz haşere, böcek, asalak, parazit, sürüngen, kemirgen gibi zararlı canlı türlerini güvenle kontrol altına alınması hususunda deneyimli ekip ve ekipmanıyla hizmet vermektedir.

Haşereler hastalık ve mikrop yayarlar. Solunum sistemimiz ve bağışıklık sistemimiz üzerinde olumsuz etkileri fazladır. Haşere ve kemirgenler, mantar, hepatit virüsü ve humma gibi hastalıkların yayılmasında rol oynarlar. Fare ve haşerelerden kurtulmanın en kestirme yolu kuşkusuz ilaçlama yapmaktır. Yapılacak ilaçlamanın deneyimli ve profesyonel kişi ve kurumlarca yapılması gerekmektedir.

7/24 hizmet sunan Bahçeköy servisimiz, bu konuda sizlere lazım olan her türlü desteği sağlayacaktır.

Haşere ve Farelerin Bulaştırdığı Hastalıklar

Haşere ve kemirgenler türlü hastalıkları bulaştırırlar. Asalak, parazit ve sürüngenlerden de çeşitli hastalıklar bulunmaktadır.

Genel olarak haşere ve Farelerin bulaştırdıkları hastalıkları sıralamak gerekirse;

Verem, Humma, Veba, Tifüs, Hepatit virüsü, mantar, alerjik reaksiyonlar, dizanteri, Astım, Grip, Kırım Kongo kanamalı ateşi, Akdeniz ateşi, Lyme, gibi pek çok hastalık bulaştırırlar.

En Çok İlaçlama yaptığımız Alanlar

Ev ve İşyerleri,  hastane, okul, otel, restoran, müze, tersane, şantiye, depo, ardiye, müştemilat, fabrika, mobilya doğrama atölyesi, tekstil atölyesi, sinema salonu, konferans salonu, havaalanı, otopark, gemi, yat, tekne, uçak, otobüs, çay bahçesi, site, bina, yurt, iş merkezi, dükkan, mağaza, alışveriş merkezi, otobüs terminali, ambar, boş arazi, Tarla, park ve bahçe alanları, fırın, pastane, lokanta, ofis odaları, Toplu konut siteleri, dinlenme tesisi, Hamam, düğün salonları, Ahırlar gibi daha pek çok alan hizmet alanımıza girmektedir. Kısaca haşere ve fare türlerinin olduğu her noktaya ulaşabiliyoruz.

Sizlere her zaman kaliteli, güvenli ve garantili ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Düşük Fiyatlar için hemen bizi arayın. Sizlerde Fare ve haşerelerden hemen kurtulun.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72