Kurumsal firmamızın Gaziosmanpaşa şubesince yürütülen Bağlarbaşı Böcek ilaçlama servisi, Bağlarbaşı semti genelinde ve tüm mahallelerinde haşere ilaçlama hizmeti vermektedir. Böcek ilaçlama uygulaması hiç kolay bir iş değildir. Kesinlikle profesyonel bir birimden destek alınmalıdır. Aksi takdirde yapacağınız uygulama sağlığınızı doğrudan etkileyebilir.

Piyasalarda, Tv ve web ortamlarında reklamlarla satışa sunulan bazı markaların lisansı bulunmamaktadır. Üstelik zararlı kimyasal maddeler barındırmaları, insan sağlığı üzerinde olumsuz etkiler oluşturmaktadır.  Haşerelerin istilasıyla karşılaştığınız durumlarda yapmanız gereken en iyi çözüm yolu firmamızdan destek almanız olacaktır. Sektöründe öncü ve lider konumda olan firmamızın her şubesi sizlere itina ile destek vermektedir. Haşerelerle mücadele konusunda yıllarca böcek ilaçlaması yapan firmamızın belli başlı uygulama yöntemleri ve teknikleri bulunmaktadır. Bu yöntemler sayesinde kesin sonuçlara ulaşılmıştır. Kısaca bu uygulamalarımıza değinecek olursak 4 ana başlık altında toplamamız mümkündür.

Mücadele ve Yöntemler

İnsan hayatının ve insan sağlığının önemini her seferinde vurgulayan firmamız, kullandığı yöntemlerle haşereleri yok ederken, çevre sağlığına da asla zarar vermez. Doğa dostu olan firmamız sadece haşereleri yok etmek için, zararlı canlıların yuvalandıkları alanlarda hizmet sunmaktadır. Ev ve iş yerlerimizde, fabrika ve binalarda uyguladığımız yöntemler şunlardır;

Sıvı İlaçlama: Etkili ve tesirlidir. Kalıcı sonuçlar verir. Haşerelerin türüne göre açık ve kapalı alanlarda uygulanır.

Jel İlaçlama: Dozu yüksektir. Her zaman kesin sonuçlar verir. İnsanların ulaşamadıkları, fakat haşerelerin yoğun olduğu en dar alanlarda uygulanan bir yöntemdir.

Kokulu ve Kokusuz İlaçlama: Açık ve Kapalı mekanlarda uygulanan etkin bir yöntemdir.

Fare istasyonları: Kemirgenler için kurulan etkin bir uygulama yöntemidir.

Haşere ve kemirgen türleri ile mücadele konusunda 7/24 hizmet veren Bağlarbaşı böcek ilaçlama servisimizden müşteri temsilcilerimizi arayarak randevu alabilirsiniz. Kurumsal firmamız size ekonomik, en düşük fiyatlar sunmaktadır.  Bizi hemen arayabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72